1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

plik iso, brak dvd. Jak nagrywać na xboxa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 98sms, Styczeń 5, 2015.

1. 98sms

98sms Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ściągnąłem właśnie grę z torrentów - jednego z serii assassins creed. Po ściągnięciu okazuje się, że w folderze znajduje się jedynie plik iso i brak w nim pliku dvd, który jest potrzebny do nagrywania. Więc moje pytanie brzmi - jak nagrać tą gre posiadając jedynie plik iso?

Poprawiłem post, żeby dało się go jakoś przeczytać. Następnym razem nie spiesz się tak i przeczytaj to co napisałeś przed wysłaniem, bo niektóre błędy aż rażą... "potżebny", " ściągnołem" - naprawdę? Poza tym obrazy gier znajdują się w plikach ISO, nie IOS. // Traffic

Ostatnio edytowane przez moderatora: Styczeń 5, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Słownik polecam. A iso przepuszczasz przez abgx i utworzy plik .dvd

Wczytywanie...