1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plik niedostępny z bieżącej lokalizacji.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dodo, Styczeń 28, 2008.

1. dodo

dodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy już było, ale jakoś nie mogłem znaleźć :p

Do rzeczy. Chce ściągnąć demo KUF, ale wyskakuje okienko, że "plik niedostępny z bieżącej lokalizacji". Doczytałem się, że to wina tego, że konto mam w Anglii, a IP z Polski. Nie zgadzają się regiony i dlatego nie mogę pobrać, gdyż demo nie wyszło na region Polski. Zna ktoś jakiś manewr żeby dało się jednak ściągnąć takie coś? Konsolę mam podpiętą do netu za pomocą PC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dtmsonic

dtmsonic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Plik niedostępny z bieżącej lokalizacji.

mam ten sam problem ja myslałem ze to przez to ze mam konto silver a nie gold
    .

4. Ukano

Ukano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Chodzi o niezgodnosc IP z regionem z ktorego jest plik pobierany

5. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

tak, tak tylko po co to powtarzac jak autor tematu juz to napisal ?? :eek:

btw. Czemu Polska ciagle jest dla M$ krajem podrzednym ?? (pytanie retoryczne)

6. cin0

cin0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, ja mam to samo, wlasnie kupilem bfbc2 i chcialem sciagnac za punkty msp z allegro i dostaje ten sam komunikat, o co chodzi? bad company 2 ma blokade czy co jest grane? konto silver jest migrowane na pl, a bfbc2 jest niby dostepne bez problemu na koncie polskim, w czym problem? dodam ze mieszkam w irlandii

Wczytywanie...

Poleć forum