1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plik XEX wielki problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matek9292, Grudzień 7, 2014.

1. matek9292

matek9292 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,wczoraj zakupiłem przerobionego xbox 360 rgh,koles nagrał Mi na mojego pendrive nawet gry w którym jest obecny plik default.xex,problem zaczyna sie w ten sposób że konsola wogóle nie widzi żadnej gry,czytałem ogladałem na necie że potrzeba nagrać jakis program dodadkowo na tego pendrive xexmenu czy cos ale wole tu napisac i byc pewnym co mam dalej zrobic by zagrac z pendrive w gry które tam są wrzucone?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. matek9292

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czytałem to już parę razy,tylko to jest napisane takim językiem że trudno sie połapać;/

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pobierz FSD wrzuć na konsolę, ustaw ścieżki do folderu z grami i przeskanuj ...

albo pobierz XEXMENU (menager plików) i odpalaj z pliku : default.xex

6. matek9292

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i zaczyna sie mieszanina,pragnę przypomniec ze w tej dziedzinie jestem nowy,dopiero co sie z tym zapoznaje,na codzien grzebie przy silnikach a nie xboxach:p

7. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Zastanawia mnie czemu jak ci sprzedał konsole przerobioną pod RGH , to nie ma xex i fds zainstalowane? pendraiv był twój? może trzeba go sformatowac pod konsole ? przerzuć wszystko z pena na kompa i go sformatuj pod konsole.
    Instalacja Xex XexMenu instalacja na dysku i USB | woldofxbox360
    Instalacja fsd Instalacja FSD (FreeStyle Dashboard) | woldofxbox360 musisz to sam ogarnąc

Wczytywanie...

Poleć forum