1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pliki .360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ch4, Styczeń 5, 2010.

1. ch4

ch4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Sciągnełem niedawno Need For Speed'a : Most Wanted , i dziś sobie wypakowuję i patrze gra jest w .360 nie iso. Jako iż z tego typu plikiem spotkałem się po raz pierwszy mam do was pytanie , Czy pliki .360 wypala się tak samo jak normalne .iso ( czyt. w ImgBurn wybieram .dvd ) czy jakoś inaczej ;p ?

Napisałem temat gdyż nie chciałem marnować płytki :F

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nware

Nware Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najpierw sprawdź winrar'em co jest w środku, może da się jeszcze wypakować, a jak będą foldery AUDIO_TS i VIDEO_TS to zmień nazwę .360 na iso i sprawdź w ABGX 360

4. ch4

ch4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Właśnie niezbyt chce się rozpakować WinRAR'em :p

btw. Jak spr. w ABGX'ie to wszystko było ok , więc nie wiem ... :F

5. Nware

Nware Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0