1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pliki DAT rgh2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dblo, Luty 16, 2015.

1. dblo

dblo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Jakiś czas temu przerobiłem sobie konsole na rgh2 używam dysku 120GB i zauważyłem że sam folder Xbox360 zajmuje mi 40GB, prosił bym o odpowiedź czym są te pliki dat znajdujące się w owym folderze oraz czy można je wywalić? Przepraszam za błachy temat, ale szukałem i nie znalazłem nic na ten temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Rozumiem ze dysk jest na usb. Te pliki to pamięć na profile, Save, dlc i pliki gier. Jeśli nie masz innej pamięci do konsoli to najlepiej to zostawić, ewentualnie zgrać stamtąd pliki i dać mniejsza ilość konsoli.

4. dblo

dblo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadza się dysk na USB, dzięki za odpowiedź i w sumie radę bo nie wiedziałem, że można ograniczyć miejsce na takie pliki jak dobrze rozumiem.

Wczytywanie...

Poleć forum