1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pliki default xbe pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dragonit135, Sierpień 23, 2011.

1. dragonit135

dragonit135 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam poszukuje plików default.xbe "czystych" do konwerji gier z x1 na x360 ale nigdzie nie moge ich znaleśc

ostatnio trafiłem na forum Emuforums.com

do tematu XBE dumps requested! mają tam dumpy "zrzuty" plików czystych default.xbe do mnóstwa gier

ale w postaci plików notatnika txt i tu moje pytanie czy z takiego dumpu można jakimś programem odzyskac plik default.xbe

prosze o pomoc jeśli mi sie to uda to już nie cza będzie googlowac w poszukiwaniu tych plików ponieważ je zrobie

prosze o pomoc bo naprawde warto

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety nie bardzo Ci pomogę, ale zapytam z ciekawości, czemu to ma służyć? Przecież xbox 360 ma emulator i można normalnie grać w gry z pierwszego x'a.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tylko musza miec czysty plik xbe o ktorym mowi kolega, a wiekszosc ma patchowane zeby dzialaly na przerobionych x1

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @Ciesiel91
    bez pliku default.xbe nie da się stworzyć pirackiej kopii gry xbox classic żeby działała na xbox360

6. dragonit135

dragonit135 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli ktoś zna sie na angliku bo ja nie za bardzo to czy mógłby sie o to zapytac na tym forum co podałem temat jest zamknięty ale można zapytac tworce tematu o to

7. matizc

matizc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. szpadel95

szpadel95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ryczówek, Poland
    Mam podobny problem potrzebuje pliku default.xbe do nfs underground 2 , znalazłem na chomiku taki plik ale nie jestem pewien czy jest on orginalny , ponieważ jest takiego samego rozmiaru jak ten z obrazu

Wczytywanie...

Poleć forum