1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pliki zassane od roznych uzytkownikow i save z gry...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomciopaluch, Maj 30, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    mam pytanie odnosnie plikow z rapidshare i save z gry.... mam sciagniete 2 dvd gry lost odyssey od cookie...i gdyby tak sie stalo ze 2 nastepne albo sam 4dvd pobralbym od innego uzytkownika..z innych zrodel to czy savy by pasowaly??? moze glupie pytanie ale nie gralem jeszcze na xsie 360 w gre na kilku dvd...czy savy z plikow od cookie pasowalyby do plikow od innego uzytkownika..

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    chyba logiczne ze by pasowaly(bo to ta sama gra)?

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    wiem ze ta sama gra..pytam zeby sie upewnic bo kiedys na sony mialem tak ze kupilem gre na gieldzie..gralem . plytka sie uszkodzila.potem mi kumpel nagral ta sama gre.gra dzialala ale savu juz nie widzialo..stad moje pytanie

5. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    ja miałem taką sytuację z Burnout paradise na x'a:
    kiedyś kumpel ściągnął mi go ale niestety po francusku, trochę pograłem licencje biłem blisko A, potem wyszła ta wersja z dodatkami w środku już (nie pamiętam dokładnej nazwy) i ściągnąłem już po ang. i musiałem zaczynać od początku (zdobywać licencje, samochody) ale np. rozwalone billboardy czy płoty, tyle co ich zniszczyłem w wersji po francusku, tyle miałem zniszczonych w wersji ang. więc w sumie trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. A poza tym ta gra była na 1dvd

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    byc moze miales jakis blad albo cos,u mnie fallout 3 pl gralem,jak wyszly dodatki to przerzucilem sie na ang i dzialalo normalnie...

byc moze chodzi o ntsc/pal,w ps2 po prerobce i to i to dzialalo na konsoli wiec temu moglo save nieczytac

7. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Logiczne, że by pasowały, bo czy gra pochodzi od użytkownika srooki, booki czy od innej osoby, to jest ten sam release o_O Przecież oni nie ripują własnych oryginałów, tylko wstawiają tą samą grę wydaną przez tą samą grupę.

Wczytywanie...

Poleć forum