1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plomby po przeróbce

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rav189, Grudzień 29, 2009.

1. rav189

rav189 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    Siemka, mam przerobionego xboxa 360 no i zerwaną plombe, no mam tą plombe bo jest tak odklejona ze sie da otworzyc, i tak zobaczylem na allegro przeróbki ze nie zrywają plomb, i tak sie zastanawiam czy da rade tą plombe przykleic ze jak cos zeby miala gwarancje, a i jeszcze zobaczylem na allegro ze mozna kupic plomby za 40 zl i czy to jest prawda czy to tylko wyludzanie pieniedzy od ludzi, jestem tu nowy więc jeszcze sie nie zabardzo nie znam na xboxie prócz tego ze mozna na nim grac ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Norbert xbox

Norbert xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tym czy to prawda czy nie to nie wiem. Ale teraz już plomb nie zrywają. No jak masz plombę zerwaną to na pewno ci na gwarancję nie przyjmą, albo jak masz coś lutowane.

4. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    plombę odklejają na ciepłe powietrze, nie uszkadzając jej.

5. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Plomby można kupić na allegro. To prawda ;) Sam nawet jedną sprzedaję :D

6. rav189

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    bo ja mam pod faceplatem tą plombe zerwaną do polowy i tak czy jakbym kupił sobie i tą starą odkleil i nową przykleil czy by mi przyjęli gwarancje (oczywiscie jakby cos sie schrzanilo) konsole mam przerobioną i tez nie wiem co to za przeróbka *** a napęd liteon (chyba)

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Zależy od serwisanta.
    Bywało tak , ze ludzie wysyłali konsole przerobione , ale zaplombowane i im naprawiali.
    A bywało też tak , ze nie naprawiali nawet takich oplombowanych z oficial firmware wgranym do DVD , bo z tyłu konsoli były widoczne ślady otwierania.
    Loteria chyba. Musiał by ktoś , kto niedawno wysyłał konsolę do serwisu sie wypowiedzieć.

8. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naprawiaja, wysylalem ostatnia jedna, przerobiana z nowa plomba, bo sie rozerwala jedna bo mnie mlodszy brat popchnal... Wszystko elegancko

9. Savio

Savio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    J/W :) Plomby mozna dokupić i bez problemu podmienić tylko musisz pamietac o pozbyciu sie wszystkich śladów kleju z obudowy.

10. rav189

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    aha dzięki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum