1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plotka: Dead Island pierwszą z gier lutowego Games With Gold?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli plotka się potwierdzi, to posiadacze złotych kont w usłudze Xbox Live już 1. lutego będą mogli udać się do ciepłych krajów.

Nie zapomnicie zabrać z sobą krótkich spodenek, koszuli z hawajskim motywem oraz maczety, gdyż jak wiadomo na Banoi potrafi być bardzo gorąco. Plotka jakoby Dead Island miało być pierwszą z dwóch darmowych produkcji, udostępnionych w lutym w ramach programu Games With Gold pojawiła się na łamach forum NeoGAF. Także redakcja WorthPlaying wspomniała już o takiej możliwości na swoim Twitterze.

To nie pierwszy raz, gdy informacje na temat nadchodzących gier w Games With Gold przeciekają do sieci wcześniej niż powinny. Major Nelson zapowiedział wczoraj, że dziś ujawni, jakie gry pojawią się w lutym w ramach tego programu. Można zaryzykować stwierdzenie, że jedną z nich już znamy. Dead Island nie jest najnowszą produkcją, można żałować, że to nie Riptide zostanie oddany w ręce użytkowników za darmo, ale z drugiej strony - to ciągle lepiej niż Shoot Many Robots, Crackdown czy Might & Magic: Clash of Heroes. Nie liczcie na to, że druga z lutowych gier może być nowsza lub większa - MS z reguł daje "dużą" grę na początku miesiąca i coś z XBLA w jego połowie.

Zapewne jeszcze dziś damy znać, czy plotka się potwierdziła i jakie gry - już oficjalnie - na luty zapowie Major Nelson. Trzymacie kciuki, by "darmowy" Dead Island okazał się prawdą?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Radek39

Radek39 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Mogli by dać lepiej Dead Island 2, bo w pierwszą cześć chyba już każdy grał na pc itp.

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja nie grałem fajnie jak by dali chociaż to a ty wybrzydzasz

5. milman

milman Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnica
    DI tez dobry. Nie ma co narzekać :)

Tapatalknięte z mojej C6603 XPERIA Z

6. malina19941

malina19941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    Jednak Dead Island ;) i mam jeszcze pytanie , jesli kupie gold 8 lutego to nalezy mi sie gra ktora bedzie 16 ? Czy musze do marca czekac ?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

7. bluedave

bluedave Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pierwsza gra to Dead Island, a druga to Toy Soldiers: Cold War

8. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Tak bez żadnego problemu pobierzesz gry 8 i 16 lutego.

1 osoba to lubi.
  9. malina19941

malina19941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    http://m.youtube.com/watch?v=y4X5sccSw40 . Mozecie popatrzyc na ten sposob ? I chodzi ni o to czy jesli mam takie konto gold 30 dni trial to czy bede mogl pobra jutro Dead Island ?;>

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

10. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Tak normalnie pobierzesz Dead Island tym sposobem który jest na tym poradniku,bo podczas zakładania nowego konta masz możliwość wypróbowania próbnego konta gold.Możesz jeszcze założyć konto na Usa i aktywować konto gold,ale do tego potrzebna jest karta kredytowa lub konto paypal,po założeniu konta i aktywowaniu Golda,zmigruj konto na Polske,bo gra może mieć blokade regionalną i nie pobierzesz jej z regionu USA,tutaj masz poradnik jak aktywować gold na koncie USA http://xboxforum.pl/xbox-live-16/xbox-live-gold-miesiac-free-na-usa-170958/.

1 osoba to lubi.
  11. snufkin

snufkin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp./Szczecin
    Sprawdzone info. Właśnie pobieram Dead Island. Tak z ciekawości o której godzinie włączają GWG? Bo patrzyłem koło 3;00 w nocy to jeszcze nie było.

Wczytywanie...

Poleć forum