1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plotka: kolejne opóźnienia w premierze Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 11, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Chodzą pogłoski o tym, że dalsze premiery Xbox One mogę nie przebiec z wcześniejszym planem.

Początkowo Xbox One zadebiutować miał w 21 krajach. W sierpniu okazało się, że na liście pozostaje jedynie 13 z nich, a Belgia, Dania, Finlandia, Holandia, Norwegia, Rosja, Szwecja oraz Szwajcaria będą musiały poczekać chwile dłużej. Microsoft obiecywał szybką i sprawną premierę gdzieś w pierwszej połowie roku 2014.

Pojawiła się jednak plotka informująca o tym, że plany mogą ulec zmianie, a konsola na następnej premierze nie pojawi się w Danii, Finlandii, Norwegii oraz Szwecji. Premiera w tych krajach miałyby zostać odłożona aż do trzeciego kwartału przyszłego roku, co naturalnie mogłoby kolidować z premierami w innych krajach - choć oficjalnie nic nie zostało nigdy powiedziane, mniej więcej w okolicach Q3 2014 spodziewano się polskiej premiery Xboksa One. Czy w takiej sytuacji konsola nadal będzie miała szansę pojawić się u nas na jesieni przyszłego roku? Trudno powiedzieć.

Informacje póki co traktujemy w charakterze plotki i bierzemy ją z dużą rezerwą, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że przy obecnej polityce Microsoftu - i biorąc pod uwagę fakt, że już jedne opóźnienia w premierze Xbox One wystąpiły - może być w nich ziarnko prawdy. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    O ile to plotka i o ile tyczy się XO to nie powinna ona być tutaj :
    Plotki

-=SETH=- //plotki są wyłączone...

4. D4vID13

D4vID13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kościan
    Ogólnie... zaczyna mnie to w******ć, nie lubię być olewany. Podejście Microsoftu jest żenujące/przykre/śmieszne, wszystko to na raz.

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Oby nie zaspali bo może premierę w PL przewidzą jak ta generacja będzie dochodziła ku końcowi :02.47-tranquillity:
    Zresztą totalna olewka ze strony MS, chociaż z Sony także różowo nie jest bo dostępność PS4 bardzo mała (przynajmniej w PL ale z tego co słyszałem w niektórych krajach także) ale dla chcącego do zdobycia...
    Zresztą XO na razie mnie ani ziębi ani parzy (wczoraj odebrałem PS4) więc mogę zaczekać na polską premierę jeszcze trochę...

6. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jeśli przesuną premierę na 3Q w bogatszych krajach z Rosja na czele, to polska premiera będzie przy dobrych wiatrach w 2015 roku buhahahaha

7. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niestety nie jesteśmy krajem o jakimś wysokim procencie sprzedaży także niestety będziemy pewnie na szarym końcu.
    Nie zmienia to faktu że trochę M$ nie pomyslał bo Rosja i kraje skandynawskie to mocny rynek.

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli w Danii, Finlandii, Norwegii oraz Szwecji premiera będzie zaplanowana na trzeci kwartał 2014 (w najlepszym przypadku) to w Polsce możemy liczyć na premierę w 2015..

9. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    u mnie premiera była tego roku jesienią :tan: Nie widzę problemu przecież można kupić konsolkę w Niemczech lub Anglii, mi akurat polskie literki do niczego nie są potrzebne. Do grania, obsługo konsoli wystarczy angielski (podstawowa znajomość wystarczy) byle by nie po japońsku to by był problem :tongue:

Wczytywanie...

Poleć forum