1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plotka: Tryb multiplayer w Call of Duty: Black Ops jednak z abonamentem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Sierpień 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Activision (głównie za sprawą swojego über-prezesa, Bobby'ego Koticka) od czasu do czasu przebąkuje na temat wprowadzenia płatności za rozgrywkę sieciową w serii Call of Duty. Redakcja prestiżowego angielskiego magazynu twierdzi, że tak stanie się już przy Call of Duty: Black Ops.

Magazyn MCV był niegdyś najpoważniejszym medium piszącym o branży gier. Ten periodyk, kierowany do sprzedawców, wydawców, producentów i dziennikarzy growych prezentował tylko informacje sprawdzone i pewne. Odkąd jednak zaczęła się pojawiać internetowa wersja pisma jakość dziennikarstwa wyraźnie spadła – czy też poddała się temu, co dzieje się w sieci, tzn. pośpiechowi w prezentowaniu newsów, które dopiero po publikacji się sprawdza.

Po co ten wstęp? By na rewelacje MCV spojrzeć z odpowiednim dystansem. Zdaniem jego redakcji Activision pracuje nad wprowadzeniem opłat abonamentowych za grę w Call of Duty: Black Ops (zapewne jednak nie za samą grę, co za jej pewne opcje, funkcje, zawartości), a informacje na ten temat poznamy w przyszłym miesiącu (na 1 września ustalono datę wyjawienia szczegółów dotyczących trybów sieciowych – więc gdyby miała to być prawda, pewnie wtedy).

To jednak mało prawdopodobne, bowiem przedstawiciele studia Treyarch już kilka raz mówili, że nic takiego nie będzie miało miejsca. A „doniesienia” MCV oparte są głównie na spekulacjach i analizach Michaela Pachtera. Na razie więc traktujemy to, jako kolejny przykład newsów, których w internecie sporo – wyssanych z palca, za to dotyczących znanych tytułów. Wszystko po to, by po wpisaniu w Google „Call of Duty: Black Ops” pojawić się wyżej w wynikach wyszukiwania, niż konkurencja...

(ź) - cdaction.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    mogą zrobić popularne mikro płatności np za jakaś super bron albo za lepszego perka ale wtedy gra nie będzie miała sensu dal ludzi którzy nie płacą

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Haha, wcale mnie to nie zdziwi :p
    Dlatego gram w BC2 :D

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    treyarch potwierdzili że w black ops nie będzie abonamentu, ale activision pewnie wprowadzi tą opcje przy następnym tytule cod

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Na cholere takie głupoty piszecie!?

"Wszyscy fani marki Call of Duty mogą już odetchnąć z ulgą, ponieważ Activision i Trearch oficjalnie potwierdziły, że gracze nie będą musieli płacić za grę wieloosobową. Podana informacją odnosi się do MW2 oraz nadchodzącej wielkimi krokami nowej odsłony tej serii, czyli Black. "

Temat do kosza

8. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    paplacie bzdury jak stare społeczniaki

9. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nawet nie wyobrażam sobie jak miało by to wyglądać... minigun za 400 M$? Pomysł mikropłatności jest jak (de)legalizacja aborcji...

Najsensowniejszy jest abonament, ale z kolei gra nie może być droga. Do tego DLC rozchodzące się w milionowych nagładach... jeszcze im mało ? chcą wykupić jakiegoś potentata naftowego i zawładnąć nad światem ?:D

10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak wprowadzą to wprowadzą jak nie to nie moim zdaniem mogą wprowadzić tylko niski np 10 zł miesięcznie nikt nie zbiednieje a za taki multi należy im się chociaż tyle .

11. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie ma opcji że wprowadzą coś takiego, mają dobrą sprzedaż, zarabiają pełno $$ nie są aż tak pazerni, jeśli wprowadzą taki abonament stracą wielu graczy i wątpię że im się to zwróci, ludzie zaczną grać w MW, i MW2, a multi nowego CODa będzie świeciło pustkami. Ewentualnie mogliby wprowadzić mikropłatności ale nie na perki, tylko np skiny do broni (3 skiny do odblokowania i np. 2 płatne) itp.

12. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Że niby co im się należy ?! Nie dość , że za grę płacimy 200 zł nie dość , że np w MW2 za 5 durnych map zapłaciliśmy ponad 50 zł to jeszcze mamy im płacić za grę na multi chociaż takie gry nadają się tylko na multi a singiel to jest tylko dodatek ! Jak taki abonament wprowadza nie wierzę , że gra zostanie wykupiona w takim nakładzie jak MW2.

13. kruk_stg

kruk_stg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Starogard Gdański
    Za mało kasy jeszcze zgarniają że chcą abonament wprowadzić?

14. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nikt nie każe kupować map packów ;) Chociaż ja i tak będę kupował bo mi się podobają i cena wcale nie jest ogromna...
    Ale abonamentu nie będzie na 100%
    Przynajmniej w BO - może w następnej części? Zobaczymy

15. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Tak, wiemy że jesteś bogaty i tobie 50 zł czy 300 zł za DLC nie robi różnicy ale Kamil ma rację, nie dość że każą sobie płacić kupę kasy za gre to jeszcze łypią się na jakieś durne dodatki? Gra nie będzie miała sensu jeśli hamburgery z USA wykupią wszystko co możliwe.

I dlatego gram w BC2 :) bc2 \,,/,

Nie dość że Black Ops to skopiowane MW2 a multiplayer szału nie robi to jeszcze każą sobie płacić za to że gramy, na dodatek gracze z 360 mają płacić za XBL. Black Ops'a na pewno nie kupię na 360, ew. na PS3.
    Ale ja wiem swoje, nie będzie takiej opcji jak abonament etc, to tylko durna plotka z jakiegoś durnego serwisu.

16. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Tak, bogaty jestem ;] Chyba w szczęściu a nie pieniądzach ;p

A skąd wiesz, że multiplayer nie robi szału? Oceniasz po kilkuminutowych filmikach?
    A gdyby wprowadzili abonament to sam nie wiem czy bym kupił ale wiem, że nie wprowadzą... I gdyby jednak mieli kiedyś wprowadzić to na wszystkich platformach, a nie tylko na X360...
    pzdr flapciu ;pp

17. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    No wiesz, ja jestem ostrym krytykiem i sądzę grę nawet po kilku minutowych filmikach (patrz: mój post w temacie o trailerze). No tak, wprowadzą na wszystkie platformy, ale 360 ma w tym gorzej że płacimy (płaciłem) za granie w sieci. Ale jak już mówiłem te informacje są wyssane z palca i nawet nie biorę ich pod uwagę. Pzdr, lodzia :DD

18. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzie spokojnie, to tylko plotka : ) Może sie sprawdzi, może nie. Za to wszystko odpowiedzialne jest ACTIVISION, tak jak za płatne map-packi do COD6.

A ja mam tylko nadzieje, że znowu zaczną liczyc się UMIEJĘTNOSCI, tak jak to było w przypadku COD1,2,3 a szczególnie w dwójce. Rzadko zdarzało się, że ktoś wpakował ci kulki w plecy, bo mapki były zrobione tak, aby rzadko do takich "walk" dochodziło. Tam naprawdę liczył się skill, pojedynky z naprzeciwka wygrywa ten - który jest szybszy, dokładniejszy, i ma lepszy refleks. Ehh... Teraz te wszystki UAV, Hearbeat-Sensor,Thermal Sensor i inne. Myśłę, że IW zrobiło to specjalnie, żeby było mnie cheatów, ale jest ich tyle samo - i jest im łatwiej! TREAYARCH, nie rób kopii MW2! LIczę na Was ; )

19. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nikolai zgadzam się w 100%. Mam wszystkie CODy, gram od początku (najwiecej w COD2) i stwierdzam, że w ostatnich częściach jest zdecydowanie za dużo kamperstwa. Gdyby udało im się to zbalansować...z tym że się wcale na to nie zapowiada. Obym sie mylił, ale jak dla mnie trailer nie jest obiecujący, ponieważ imo jest to pójscie w stronę MW2.

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Xbox'owi gracze mieli by podwójnie przerąbane :p
    Ale nie wprowadzą... I tak dużo hajsu będą mieli :D

21. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "Modern Warfare". Tytuł mówi sam za siebie, więc nie mogą zrobić procy i łuków dla każdego.

IMO Black Ops nie jest dla garstki graczy na Xbox'a tylko dla paru milionów normalnych ludzi, który nie zamykają swojego wyobrażenia o wojnie w 4 ścianach i wysłuchiwaniu przeciwnika z kilometra. Balans jest świetny, bo "PRO" gracze nie zyskują Boskiej przewagi za to, że przez 15 lat tłukli się w CS'a i teraz chcą tłuc innych w BO.

Zejdźcie na ziemie, Call of Duty idzie bardziej w stronę WoW'a niż kretyńskiego Counter Strika w którym jedyna wartość rozrywkowa to bluzganie "noobów" na chacie.

PS.

Sorry za te liczne porównania do "ce esa" ale w moim wyobrażeniu to właśnie gracze wychowani na takich grach płaczą za dedykowanymi serwerami i jakimiś dziwnymi rzeczami typu... Silniki hybrydowe i ekologia ;>.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum