1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plusy i Minusy Przerabiania X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bonito17, Styczeń 3, 2010.

1. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jakie sa Plusy i Minusy przerobienia konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. goral2000

goral2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    minus jest jeden jak przerobisz to normalnie policja po ciebie przychodzi i śledztwo zakładaja ... za prawa autorskie MOJ KUMPEL TAK MIAŁ!! powaga

4. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    + grasz we wszystko co ci sie podoba za cene plyty (3-10zl)
    +grasz we wszystko bez wychodzenia z domu :D

-brak grania przez neta
    -drogie gry

jesli przerabiasz nie grasz na necie, za to grasz we wszystko. ale przeciez mozesz grac we wszystko i na necie pod jednym warunkiem, istotnym musisz miec $$$$$$$$$ i to sporo ;)

5. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    goral to byl idiota ze im otworzyl drzwi pozdro dla niego i przestan bajki opowiadac bo zaden prokurator nie wyda nakazu sledztwa dla jednego pionka piratowego ktory gra sobie w gry na wlasny uzytek. :D nie strasz ludzi

6. Bonito17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    haha no z tymi psami to nie uwierzylem i tak wiadomo ze sciema a jesli chodzi o granie przez neta to jest jakis sposob? wiem ze ludzie jakos graja?

7. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xlink ale to ciezka misja jest gdzies opis o tym ale to i tak denny sposob

8. Bonito17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli poprostu nie warto przerabiac jesli komus zalezy na LIVE? a jak to jest u was? macie przerobionego ixa?

9. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak grasz na live to nie przerabiac jesli chcesz grac w gry na serio przerabia i to jutro :D ja wole miec iksboksa dla siebie a nie ja dla niego :D decyzja nalezy do Ciebie

10. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Przerobiony iXtreme 1.6 Lite-On Jasper Arcade. Gram na Live'ie od 2 tygodni, bana jeszcze nie dostałem. Ogólnie, jeśli stać Cię na nowe gry, bądź masz zamiar przechodzić góra 2 gry miesięcznie, nie przerabiaj. Zamiast płacić 100zł za przeróbkę, kup 2 tanie gry na allegro, a potem wymieniaj. Ja w ciągu miesiąca posiadania konsoli wydałem ponad 100zł na czyste płyty, a przeszedłem dopiero 3 gry (z 18, które nagrałem). Decyzja należy do ciebie ;P

11. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    justMaku to juz masz bana w kielni ;) nawet jak teraz odlaczysz konsole od neta bo to kwestia czasu ale jak juz podlaczyles i grales to graj az go nie dostaniesz ;)

12. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Gwarantuje Ci, że do listopada jeszcze pogram online ;) Chcesz się założyć? ;P

13. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Plusy:
    -gry prawie za darmo

Minusy:
    -ryzyko bana
    -brak LIVE ( alternatywa Xlink Kai i Leaf )
    -brak ( lub uciążliwe i skomplikowane dla niektórych wgrywanie z PC lub innego nośnika ) patch-y i dodatków do gier , aktualizacji , wersji demo gier itp.
    -brak gwarancji ( choć podobno co niektórzy wysyłali na gwarancji mając sflashowany napęd ale to było kiedyś , teraz może się to nie udać a na pewno po zbanowaniu konsoli nie ma szans ), a co za tym idzie koszty ewentualnej naprawy czy np. odblokowania dysku po banie itp.

justMaku - bana możesz dostać w każdej chwili i twierdzenie , że nie dostaniesz go do listopada można między bajki włożyć , a podczas fali banów jest to prawie pewne ( na 99,99 % )

14. kiesler

kiesler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    A jak nie będzie fali banów to bez przypału może grać ? Czyli by wychodziło że jak nie ma fali banów to nie dostanie go , a może dostać jak będzie fala banów ?

15. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Bana można dostać w każdej chwili . A podczas fali banów jest to niemal pewne . Poza tym nikt nie wie kiedy MS uruchomi maszynę banów może jutro , może za miesiąc a może na "prezent" gwiazdkowy dopiero .

16. stroju

stroju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żary
    coś z tym jest, jednak konsole mam nieco ponad miesiąc i dziś się zalogowałem po 2 tygodniach ponownie do live i nie mam ani bana ani nic, więc sam nie wiem co o tym myśleć, bo przeróbka jest i wtedy jak podłączyłem pierwszy raz grałem w gry przez neta..

17. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja tam wole nie przerabiac konsoli. I tak duzo nie gram a usluga live jest jak dla mnie swietna;) Kupilem sobie pare starszych tytulow za 150zl i spokojnie starczy mi to na pare miesiecy :)

18. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Bana nie dostaje sie za granie na dobrze napalonych i sprawdzonych kopiach,tylko za zmiane firmware napedu,graniu w gry przed ich premiera i kilku innych przypadkach.
    Jak masz przerobiona konsole i grales juz po necie,to dopoki jak maszyna banow znowu nie ruszy masz glowe spokojna.Oczywiscie sa jeszcze beznadziejne przypadki w ktorych pojedyncze osoby dostaja bana,ale to juz skrajna skrajnosc.
    A co do + i - to generalnie chodzi tylko o koszt gier.Za nowosc ktora sie ukaze bedziesz musial zaplacic w granicach 200-250zl (mowiac o sklepach) a w przypadku przerobionej konsoli to tylko kwestia sciagniecia gry i jej napalenie na plytke ktora cie wyniesie ok 3-10zl.pozdro

19. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    O geez,dobijaja mnie takie tematy

koszuje.Jesli nie wiesz jakie sa + i - piractwa to wyszukaj w google.pl,ewentualnie na policji zapytaj

Wczytywanie...

Poleć forum