1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plusy Xbox One względem PS4

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DarthOne, Grudzień 14, 2015.

1. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Witam wszystkich użytkowników. Stanąłem między dylematem i wyborem między dwoma najlepszymi konsolami na rynku. Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego warto kupić Xbox One zamiast PlayStation 4, czyli co jest lepsze w konsoli Microsoftu, w czym przeważa i jakie posiada funkcje, których nie ma konsola Sony?
    Odpowiem od razu na pytanie: Dlaczego sobie nie popatrzysz na recenzje? Otóż - większość recenzji pochodzą z roku 2013 i 2014, a jak wiemy dochodzi koniec 2015 i od tamtych czasów pojawiło się wiele aktualizacji, które zmieniły "wszystko" ;) .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cesash21

Cesash21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Irlandia
    Jest tego na forum cała masa, jeszcze więcej na youtube, ale angielski trzeba ogarniać. Najlepiej poczytaj tematy właśnie w tym dziale czyli Konsola.
    W tym temacie zostało sporo powiedziene, choć i spamu, fanboy'owania i hejtu jest co nie miara. A z PL filmików na YT polecam Ci to.

Stary, ale mówi o najważniejszych informacjach. Do XB1 doszła jeszcze w tam tym miesiącu wsteczna kompatybilność za free co poniektórych tytułów(biblioteka będzie powiększana). Ogólnie nie ma zwycięzcy, wszystko zależy od własnych preferencji. Nie spodziewaj się masowych odpowiedzi, bo wiele rzeczy już zostało napisanych, należy tylko poszperać i poczytać. Pozdro!

DarthOne lubi to.
  4. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    polecam Ci przejrzenie wątków na tym forum... Wałkowane kilka razy już...

tak na szybko -> Lepszy Pad, Wsteczna Kompatybilnośc, EA Access, stabilniejszy Live Gold, Lepsze gry w GWG...

DarthOne lubi to.
  5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    758
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    na forum jest ok 10 tematów na ten temat

DarthOne lubi to.
  6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    No albo i więcej, aż mi się nie chce pisać jeszcze raz tego samego, w skrócie xo jest lepszy w mojej ocenie daje o wiele więcej możliwości pomimo słabszych bebechów

BialyGTi i DarthOne lubią to.
  7. Donrzuan

Donrzuan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pozwól że sam się zacytuję (to akurat z fanpage Xbox polska, odpisywałem jednemu fanboyowi ps4 chociaż wiem że to bez sensu) Zauważ ze kupując xboxa one właściwie do każdego zestawu dostajesz live na 3 mies gratis, ps4 raczej to jest opce - tylko chyba zestaw z uncharted ma 3 mies plusa. Na Xbox streamowanie masz za darmo, przy ps trzeba dokupić ps tv za ok 200 zl. Chyba raczej powinno sie pisac zamiast M$ to P$. Co do grania - fakt ps4 jest mocniejsze ale co z tego skoro tego nie widać? Widocznie Xbox ma lepiej zoptymalizowane oprogramowanie i gry na nim wyglądają tak samo. Jest cichszy itp. Ps nie wyskakuj mi z jakimiś glupimi argumentami ze rozdzielczość... Po pierwsze to tylko głupie gadanie, po drugie nie zobaczysz różnicy, po trzecie w większości juz gier x posiada rozdzielczość 1080p. Mam przestudiowany temat ponieważ sam niedawno kupowalem konsolę ale nie kierowalem sie fanboyskim "idę do sklepu po ps4" - chociaż mialem taki plan na poczatku. Przestudiowalem temat na spokojnie i wybrałem x... Dodam jeszcze ea acces tam masz kilka naprawdę topowych gierek za 80 zł na rok lub 15 zl miesiąc - na ps4 każda z tych gier kosztuje przynajmniej 150 zł i tutaj już oszczędzasz parę stówek. Jeśli o mnie chodzi mam Xboxa One miesiąc i absolutnie nie żałuję wyboru. Pozdrawiam

8. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Co jak co, Xbox One ma wiele plusów, ale dostrzegłem jeden minus - w Polsce więcej osób (aktualnie) posiada PS4 i (co za tym idzie) więcej jest dostępnych używanych gier na PS4, a na Xbox One o wiele mniej.

9. Donrzuan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Być może ale EA access i tak gniecie tą przewagę

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To niestety prawda ale z drugiej strony tych gier nie ma aż tak wiele więc o ile ktoś nie jest maniakiem grania a skupia się tylko na grach na wyłączność to mu to nie przeszkadza. Po prostu gier wieloplatformowych nie opłaca się kupować na XO

11. Donrzuan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A na ps4 oplaca sie kupowac wieloplatformowki? Kupowanie gier za 200 zl wzwyz to bezsens nie wazne na jakim sprzecie

12. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja kupuje tylko po 200 zł w wzwyż te gry na których mi zależy np PES 2016 i jak pojawi się to kupie Mafie 3

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

13. Donrzuan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiem ze to nie ten temat... Ale PES 2016 jest udany? :) ostatnie 7 lat gralem w PESA. Teraz do zestawu dostalem fife 16, stwierdzilem ze dam szanse konkurencji ale jakos nie zabardzo mi ta fifa przypadla do gustu

14. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Udany :)
    Tylko patchem trochę skopali temat,po premierze był miód malina,teraz mam wrażenie jakby piłkarze wiedzieli co robię za każdym razem...
    Ogólnie polecam :)
    Ja graw w PES od czasów ISS PRO EVOLUTION na psx :)
    Jedyną część która odpuscilem na rzecz fify to 2014

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

15. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No gdy ta sama gra na XO kosztuje 120zł a na Ps4 40zł to jest taka subtelna różnica.

16. Armin

Armin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @UP
    Jakiś przykład? Nie widziałem wśród używek (nowych także) praktycznie żadnej różnicy cenowej między platformami

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

17. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A np. Trials Fusion.

18. Donrzuan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja tez nie zauwazylem roznicy

19. Donrzuan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bzdura! Wpisz na olx trials fusion i masz za 50 zl wiec to troche legendy z tymi uzywkami na ps4

20. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może dziś... jeszcze 5 dni temu najtaniej było za 100zł na jakiejś aukcji... Ja miesiąc temu kupiłem to polowałem tydzień by wyrwać za 60zł z uszkodzonym pudelkiem się trafiło gdy gra chodziła po 120zl a gdy na Ps4 były po 40zł

Zresztą te twoje 50zl za XO na olx a na ps4 na allegro jest za 25zl... wiec nawet na dzień dzisiejszy jest za połowę kwoty na ps4 względem XO

Ps4 jest popularniejsza na rynku i jest więcej używanych kopii na rynku zwrotnym co prowadzi do rywalizacji cenowej.

Koniec spamu bo to do niczego nie prowadzi.

21. Donrzuan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pewnie cos w tym jest, ja tak jak pisalem wczesniej wielkich roznic nie zauwazylem. Mam troche gier plus ea acces i poki co wystarcza. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum