1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płynność gier, okazjonalne lagi a monitor i kabel vga.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dev0lution, Czerwiec 20, 2012.

1. Dev0lution

Dev0lution Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn
    Witam. Od dłuższego czasu denerwuje mnie zjawisko przycinających gier. Za przykład posłuży leciwy już assassin's creed II. O ile podczas biegania po mieście nie jest to denerwujące, chociaż do pełnej płynności mu daleko, o tyle podczas skakania do wody i przeglądania mapy idzie się porządnie wnerwić. Może na początku źle się wyraziłem. Nie sa to przycinki, a typowy spadek fpsów i brak płynności tym spowodowany.

Z resztą, w innych grach, typu GTA IV, również idzie to odczuć. Kiedy włącza się blur podczas szybkiej jazdy, lub gdy na ekranie pojawia się więcej samochodów.

Czy myślicie, że może to być efekt podłaczenia x'a do monitora 4:3 , za pomocą kabla VGA marnej jakości ? ( kabel kosztował 30zł i był jednym z najdroższych na allegro, więc nie wiem czy znajdę coś lepszego).

Czy w ogóle, xbox 360 potrafi wyciagnąć z tych gier maksymalną płynność ?

@edit
    xbox slim, ostatnio uzywany sporadycznie. Nie przrabiany.
    Mówiąc "mapa" w AC, chodzi mi o podgląd mapy miasta. Widziałem na filmikach nawet z xboxa, że przewija się całkiem płynnie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Radek39

Radek39 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Czesc,powiem że to chyba nie jest wina kabla,bo sam mam kabel VGA podłączony do monitora i też mam nieraz lekkie lagi,kabel kosztował mnie na allegro 20zł.

4. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Xbox już nie jest juz taką kosą na te czasy jak był kiedys...Xbox nie wyciągnie maxymalnej płynności, bo do dobrego pc mu daleko...Ale jak grałem w gta4 wtedy jeszcze na jasper arcade, to chodził bardzo płynnie i zero przycinek...dodam, że miałem podłączonego do tv przez HDMI...Więc możliwe, ze to kabel...

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedynie co może pomoc instalacja,na hdd. Jesli jest wszystko w normie, gta IV jedna z mniej plynnych,gier

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. Klisiu

Klisiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja też mam xboxa podłączonego do monitora przez kabel VGA zamówiony na allegro za 25 zł i gry działają płynnie

7. Wiktorek657

Wiktorek657 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Xbox Slim i spokojnie sobie grasz, ostatnio kupiłem Max Payne 3 i ani jednego przecięcia nie miałem.

Wczytywanie...

Poleć forum