1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płynność gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TomalasPL, Kwiecień 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Mam takie małe pytanko, czy to normalne że gry na xboxie360 czasem mająmały spadek płynności? jak gram w nfs undercover to czasem grze spadaja troche FPS'y(nie jest to tak że sie tnie, tylko po prostu przez chwile nie jest tak płynnie że 50FPS), na gtaiv jest gorzej bo tu jak szybko jade to też są spadki płynności. Czy t onormalne, i czy to możliwe że moja konsolka jest jakaś wadliwa z tą płynnością?
    Gry oczywiście instaluje na dysku(HDD) i konsola nie jest przerobiona ani nic w niej nie grzebałem.
    PS. nie wiem czy ktoszrozumie co napisałem, ale nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawcio58max

Pawcio58max Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    Mam tak samo w gta episodes from Liberty City :(

4. Michal992

Michal992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No w GTA IV widać to najbardziej;/

5. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    to jest normalne, nawet gry na kompa na najlepszym sprzęcie tracą płynność, więc się nie przejmuj, wszystko jest ok z konsolą

6. livingfear

livingfear Guest

temat kosz.Dzisiaj bez warna,Na nastepny raz bedzie warn,za zly dzial.Spójrz na moja sygnaturę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum