1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

plyta a demo

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez patryk147369, Lipiec 10, 2010.

1. patryk147369

patryk147369 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moglby ktos powiedziec czy da sie nagrac demo na "zwykla plyte" 700mb? Jak tak to moze ktos powiedziec jak to nagrac? bo mam nero ale nie widze tu opcji zeby zmneijszyc predkosc a podobno trzeba zmienic na najmniejsza .Bo juz mam dosc bawienia sie z tym pendrivem nie chce sie odpalic... dzieki za pomoc z gory

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    wrzuc to na pendrive, po co bedziesz nagrywal na plyte? poszukaj sobie na forum jak nagrac demo na pendrive. poza tym nero to mozesz sobie nagrywac gierki na ps1 a nie na nowego xboxa :) bardziej polecam imgburna. pozdro

4. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Demo możesz nagrać nawet na płytę wielokrotnego użytku , czyli RW i obojetnie czy wejdzie na CD czy na DVD . Poza tym jest tutorial na forum . No i nie tym dziale napisałeś bo nie jesteś już świeżakiem .

5. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czytalem juz to jak nagrywac dema na pendrive ale poprostu mi cos nie idzie... i nie wyszukuje mi nic.Dlatego pytam czy da rade nagrac na plyte jakby ktos mi by powiedzial tylko jak co mam wrzucic na ta plyte bede wdzieczny.

6. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wrzucasz po prostu folder Content. I nero jest bardzo dobre. Ja nim zawsze nagrywam i nie jest źle.

7. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale mozesz troche wiecej wytlumaczyc? wczoraj probowalem wgrac ten folden content na dysk wlozylem do xboxa i tylko tyle ze wirowal w nim bo nic nie chcialo sie otworyc pisalo ze sa dane jakies na dysku ale nic nie otworzylo..

8. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Ściągasz demo.
    2. Wypakuj go.
    3. Powinieneś mieć w kolejność: Content>0000000000000000>(tu jest różnie)>00080000>no i demo.
    4. Nagrywasz na płytę.
    5. Wkładasz do konsoli.
    6. Biblioteka gier.
    7. Masz DEMO.

9. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    czy da sie demo zrzucic na dysk przy najnowszym dashu? :)

10. Grezail

Grezail Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wydaje mi się, że nie

11. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    wlasnie bo nie widze zadnej opcji przy grach demo na plycie. wole sie upewnic czy to przez moją niewiedze/noobowatosc :) czy po prostu sie nie da.

Wczytywanie...

Poleć forum