Płyta czyszcząca - problem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

yaqub

Banned
Użytkownik
Kupiłem płyte czyszczącą active jeta na 16zł i potem ide sobie do domu i czytam a tam z tyłu pisze ze trzeba posmarowac takim płynem i włozyc do napedu po czym NALEZY POSTEPOWAC ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI czyli ze to jest taki jakby program :/ to jak czyscialem naped komputera to tak bardzo głosno "buczało" a jak włozyl;em do xboxa to tam sie troszke kreci ale chyba nie czysci sie :/. Prosze pomozcie! :(
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podaruj se płyty czyszczace tymi wynalazkami mozesz se uszkodzic naped.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Bo cos mi sie laser wali i chce odeslac do serwisu i chciałem zobaczyc moze jak plyta czyszczaca wyczyszcze to cos sie naprawi
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jak masz napęd dvd samsunga i miernik cyfrowy ( może być taki za 12,-zł :))to ci napiszę jak podkręcic laser żeby dobrze działał
 

yaqub

Banned
Użytkownik
jak masz napęd dvd samsunga i miernik cyfrowy ( może być taki za 12,-zł :))to ci napiszę jak podkręcic laser żeby dobrze działał
Mam liteona. Da sie zamemu jakos 100%!! bezpiecznie cos zrobic bo do naprawy pod gwarancje slac (xbox przerobiony, ale zamawialem na allegro przerobionego tzn sklep przerabiał)
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
jak masz napęd dvd samsunga i miernik cyfrowy ( może być taki za 12,-zł :))to ci napiszę jak podkręcic laser żeby dobrze działał
Jak możesz to napisz mi na PM. Bo mam dziwne problemy z odczytem np Philipsów. Kiedyś próbowałem wg jakiegoś poradnika, ale guzik pomogło.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
dla zainteresowanych regulacją Samsunga >>> LINK
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Przeciez kazdy czytnik reguluje sie w taki sam sposob.
Co do plytek czyszczacych to gorszego badziewia nie widzialem i nie polecam nikomu takich wynalazkow szkoda soczewek ktore sa obecnie plastikowe.
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli nie masz miernika to sie w to nie baw bo nic nie zrobisz plytka pomaga ale tylko na "chwile" nie zawsze jest skuteczna ale płyn jest do płyt które wkładasz do napędu wszyskithc
 

gomatekgo

Użytkownik
Użytkownik
Po co kombinować? Te płyty czyszczące to strata pieniędzy najczęściej, chyba że tylko w moim przypadku, ale takie moje zdanie. Po prostu wyślij na gwarancje do sklepu/ gościa, od którego kupiłeś przerobioną i problemu nie będzie. Nawet jak trochę podziała dobrze to znowu może się zepsuć a tak to Ci wymieni na nowy. Poczekać fakt musisz, ale przynajmniej będzie dobrze działał. Kumpel ma tak ale nie ma lite ona tylko samsunga i musi zgrywać na dysk wszystkie gry a jak Ty masz lite ona to nie ma prawa się coś takiego dziać więc ślij na gwarę.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Po co kombinować? Te płyty czyszczące to strata pieniędzy najczęściej, chyba że tylko w moim przypadku, ale takie moje zdanie. Po prostu wyślij na gwarancje do sklepu/ gościa, od którego kupiłeś przerobioną i problemu nie będzie. Nawet jak trochę podziała dobrze to znowu może się zepsuć a tak to Ci wymieni na nowy. Poczekać fakt musisz, ale przynajmniej będzie dobrze działał. Kumpel ma tak ale nie ma lite ona tylko samsunga i musi zgrywać na dysk wszystkie gry a jak Ty masz lite ona to nie ma prawa się coś takiego dziać więc ślij na gwarę.
Ale oni nie mogą do mikrosoftu wysłac bo mam przerobionia i oni o tym wiedza bo sami przerabiali :) chyba ze bede niekompetentni az tak i wysla. Powinni chyba miec moje to cos orginalne co wymieniali?
 

PlamKa

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem nie jest to problem lasera ale raczej płyt . Po prostu może być mała ryska i laser nie jest w stanie odczytać tego kawałeczka . Wiem ponieważ sprawdziłem na dwóch napędach LiteOn i Hitachi . Na obu jedna mapka nie działał ponieważ była płyta lekko uszkodzona ( OMEGA ) . Polecał bym kupować płyty Verbatim i dbać o nie ja tak robię i jest ok :)
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
szkoda konsolki na te beznadziejne płyty czyszczące one nic nie dają sam kiedyś kupiłem i rozwaliła mi się w napędzie od kompa A co dopiero włożyć ją do konsolki
 

InPirats

Banned
nie warto tego stosować,ponieważ włożyłem do odtwarzacza dvd i nie chciało mi czytać płyt i musiałem spirytusem salicylowym przeczyścić laser i wszystko było ok bo to nie poprawiło pracy napędu lecz go bardziej zabrudziło.
 

szuru

Świeżak
Świeżak
Wystarczy przeczytać instrukcje od klocka tam jest napisane ze nie powinno używać sie takich płyt. A jak nie masz gwarancji to najlepszy do czyszczenia jest izopropanol
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom