1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta czyszcząca - problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yaqub, Sierpień 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupiłem płyte czyszczącą active jeta na 16zł i potem ide sobie do domu i czytam a tam z tyłu pisze ze trzeba posmarowac takim płynem i włozyc do napedu po czym NALEZY POSTEPOWAC ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI czyli ze to jest taki jakby program :/ to jak czyscialem naped komputera to tak bardzo głosno "buczało" a jak włozyl;em do xboxa to tam sie troszke kreci ale chyba nie czysci sie :/. Prosze pomozcie! :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Podaruj se płyty czyszczace tymi wynalazkami mozesz se uszkodzic naped.

4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo cos mi sie laser wali i chce odeslac do serwisu i chciałem zobaczyc moze jak plyta czyszczaca wyczyszcze to cos sie naprawi

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak masz napęd dvd samsunga i miernik cyfrowy ( może być taki za 12,-zł :))to ci napiszę jak podkręcic laser żeby dobrze działał

6. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam liteona. Da sie zamemu jakos 100%!! bezpiecznie cos zrobic bo do naprawy pod gwarancje slac (xbox przerobiony, ale zamawialem na allegro przerobionego tzn sklep przerabiał)

7. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jak możesz to napisz mi na PM. Bo mam dziwne problemy z odczytem np Philipsów. Kiedyś próbowałem wg jakiegoś poradnika, ale guzik pomogło.

8. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    dla zainteresowanych regulacją Samsunga >>> LINK

nafciarz1947 lubi to.
  9. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Przeciez kazdy czytnik reguluje sie w taki sam sposob.
    Co do plytek czyszczacych to gorszego badziewia nie widzialem i nie polecam nikomu takich wynalazkow szkoda soczewek ktore sa obecnie plastikowe.

10. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    jeżeli nie masz miernika to sie w to nie baw bo nic nie zrobisz plytka pomaga ale tylko na "chwile" nie zawsze jest skuteczna ale płyn jest do płyt które wkładasz do napędu wszyskithc

11. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po co kombinować? Te płyty czyszczące to strata pieniędzy najczęściej, chyba że tylko w moim przypadku, ale takie moje zdanie. Po prostu wyślij na gwarancje do sklepu/ gościa, od którego kupiłeś przerobioną i problemu nie będzie. Nawet jak trochę podziała dobrze to znowu może się zepsuć a tak to Ci wymieni na nowy. Poczekać fakt musisz, ale przynajmniej będzie dobrze działał. Kumpel ma tak ale nie ma lite ona tylko samsunga i musi zgrywać na dysk wszystkie gry a jak Ty masz lite ona to nie ma prawa się coś takiego dziać więc ślij na gwarę.

12. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale oni nie mogą do mikrosoftu wysłac bo mam przerobionia i oni o tym wiedza bo sami przerabiali :) chyba ze bede niekompetentni az tak i wysla. Powinni chyba miec moje to cos orginalne co wymieniali?

13. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    Moim zdaniem nie jest to problem lasera ale raczej płyt . Po prostu może być mała ryska i laser nie jest w stanie odczytać tego kawałeczka . Wiem ponieważ sprawdziłem na dwóch napędach LiteOn i Hitachi . Na obu jedna mapka nie działał ponieważ była płyta lekko uszkodzona ( OMEGA ) . Polecał bym kupować płyty Verbatim i dbać o nie ja tak robię i jest ok :)

14. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    szkoda konsolki na te beznadziejne płyty czyszczące one nic nie dają sam kiedyś kupiłem i rozwaliła mi się w napędzie od kompa A co dopiero włożyć ją do konsolki

15. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    nie warto tego stosować,ponieważ włożyłem do odtwarzacza dvd i nie chciało mi czytać płyt i musiałem spirytusem salicylowym przeczyścić laser i wszystko było ok bo to nie poprawiło pracy napędu lecz go bardziej zabrudziło.

16. szuru

szuru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Topolno
    Wystarczy przeczytać instrukcje od klocka tam jest napisane ze nie powinno używać sie takich płyt. A jak nie masz gwarancji to najlepszy do czyszczenia jest izopropanol

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum