1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta Czyszcząca

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez iop, Sierpień 12, 2008.

1. iop

iop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Kupiłem x-boxa używanego i gry bardzo długo mi się wczytuja, i moje pytanie czy pomoże płyta czyszcząca? na forum widziałem tutek o podkręcaniu lasera ale się boje dłubać przy konsoli

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Odp: Płyta Czyszcząca

Proponuje pare kropelek alkoholu(oczywiscie odpowiedniego do czyszczenia soczewek) ew płyn do czysczenie soczewek okularów zamiast płyty czyszczacej.

4. iop

iop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ale czy płyta czyszcząca choć troche pomoże?

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Pomoze ale w druga strona . Lepiej uzyj izopropanolu (bron boze spirytu) do czyszczenia soczewki !!

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

A moze powolne ladowanie sie gier spowodowane jest niska predkoscia flasha? We flashu mozna ustawic odczyt od x2 az po oryginalne x12. Mozliwe, ze masz ktorys z nizszych skoro wszystko dlugo Ci sie laduje. Ja np. mialem ustawiony odczyt na x8, przesiadlem sie na x12 i loadingi przyspieszyly o nawet 5-10 sekund w niektorych grach. Wiec pomysl nad tym,ewentualnie zapytaj typa, od ktorego kupiles x'a, zamiast bawic sie w jakies niepotrzebne (byc moze) czyszczenie laseru.

7. shenmue23

shenmue23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Przez taką płyte popsułem sobie napęd w Dreamcaście. Tak więc trzymaj się od takich wynalazków z daleka

8. DateX

DateX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jeśli masz napęd Samsunga (potocznie szajsung), otwórz obudowę odkręć główne 6 śrób śróbokrętem turtle ( kurde niewiem czy dobrze napisałem), obudowa łatwo się zdejmuje, późnie otwórz napęd, znaczy obudowę napędu, wyczyść soczewkę specjalnymi płynami do tego przystosowane, najlepiej nasączonymi patyczkami do uszów (ja tak robię). Jest jeszcze gdzieś na forum jak się kalibruje laser (sam sobie skalibrowałem i jest git). Jeśli grasz na samych oryginałach to nie musisz tego robić ale jeśli kopie to jest konieczność otwarcia konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum