1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

płyta czyszcząca

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HASEE, Marzec 7, 2012.

1. HASEE

HASEE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    od jakiegoś czasu napęd w moim xboxie 360 nie działa najlepiej gdy gram z płyty np w gta4 podczas cut-scenek postacie mówią z dużym opóźnieniem a w MCLA tekstury nie doczytują się dlatego zastanawiam się nad kupnem płytki czyszczącej dawniej używałem w taką płytke w ps2 i pomagała jednak w sprawie xboxa dużo ludzi mówi że uszkodzę sobie laser dlatego mam pytanie do ludzi którzy naprawdę używali takiej płyty czy opłaca się ją kupić i będzie widać różnicę w prędkości odczytu dodam że xbox w ciągu roku przeżył dwa remonty
    proszę o niewypowiadanie się ludzi którzy nigdy w życiu nie widzieli takiej płyty i chcą tylko podzielić się ze mną swoimi przekonaniami

-=SETH=- //Nie pisz w dziale dla świeżaków posiadasz użytkownika. Napisz temat w odpowiednim dziale na forum.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quato

Quato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    plyta moze uszkodzic laser przez porysowanie, lepiej juz rozkrecic naped i wyczyscic go, laser mozna delikatnie przetrzec wacikiem do uszu ale bez zadnej chemi lub przedmuchac np gruszka do optyki w aparatach cyfrowych.
    Mozna jeszcze podkrecic laser, na jakis czas pomoze ale kiedys napewno jego zycie sie zakonczy.
    Mozna wymienic naped lub laser na nowy. nowy do liteona kosztuje okolo 30-35zl na allegro.
    Wymiana lasera jest najlepsza opcja i jest pewnosc ze laser dlugo pochodzi :)

4. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Płytami możesz, ale dobrymi znanych firm, a nie tanie podróbki za 10zł z marketu.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Plyty nie zalecane, pisze nawet w instrukcji. Wymienic laser trzeba/ewentalnie kalibracja

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. HASEE

HASEE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chciałem rozkręcić xboxa ale boje się że coś zrobie nie tak i jeszcze go uszkodze może macie link do jakiegoś dokładnego poradnika jak rozkręcić xboxa potem napęd (samsung chyba) i na koniec to wszystko złożyć do kupy na necie znalazłem poradniki ale albo nie działają zdjęcia albo jest jakiś wybrakowany

Wczytywanie...

Poleć forum