1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta do nagrywania ( duży rozmiar )

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez barek1995, Sierpień 1, 2012.

1. barek1995

barek1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam przymierzam się do flash-a mojej konsoli xbox 360 slim i tak nie wiem jak mogę sobie nagrać grę na płyte skoro ma ona np. 9gb to na płyte 8.5 sie nie zmieści jak to wtedy nagrać ;/ ?? bo przecież występują jescze większe rozmiary niż 9gb np 12.

2. Lotnik421 Xbox One

3. duszekx360

duszekx360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    na dwie plyty

Wysłane z mojego Gio za pomocą Taptalk 2 !

4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Gre masz 8.13 a własciwie jakos powyzej,lub 16 z kawalkiem wtedy nagrywasz na dwie plyty dvd+r dl polecam kupic ihasa wtedy nagrasz gre w 100% a nie zwykla nagrywarka 97% bedzie pokazywac ze plyta jest za mala ale mozesz to zignorowac i nacisnac ok

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czytaj forum:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

Wczytywanie...

Poleć forum