1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta główna Falcon- wady i zalety

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Varon.23, Czerwiec 2, 2013.

1. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    Witam, chciał bym się dowiedzieć więcej o tej płycie głównej, ma do mnie przyjsc wersja falcona z lipca i chciałbym wiedzieć czym się różni ta płyta od innych.

Nie piszcie ze kup sobie jaspera itp, chcę odpowiedzi na moje pytanie, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Poczytaj troche na forum, jest tego pelno. Niby Falcony szybciej padaja od Jasperow, jest wieksze prawdopodobienstwo RRODa, ale ja od siebie moge powiedziec, ze mam Falcona od 2008r, a konsola nadal dziala idealnie, ani jednego RRODa. Tak wiec to wedlug mnie zalezy od szczescia i tego, w jaki sposob obchodzisz sie z konsola, czy ma doplyw powietrza itd.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  5. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    heh ja już 5 falconów spaliłem więc awaryjność jest duża w tym jeden miał przerobione chłodzenie że temp. nie przekraczała 65 stopni więc...

6. Jabar

Jabar V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1141
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja również 2 szt FALCON'ów pogrzebałem :(..
    Ogólnie mówiąc: wcześniej czy później padają... dlatego odradza się inwestowanie w te właśnie modele

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    623
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Z tego co wiem Falcony od 2008.06 są "ulepszone" i nie padają.. Więc jeśli masz z 2008.07 (lipiec) to możesz być spokojny. Sąsiad obok także ma falcona z 2008.07, nawet przerobiony na rgh i wszystko śmiga bez problemów a jest często "katowany" :)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

8. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Ja również mam Falcona z 2008 roku, nie pamiętam miesiąca, ale jestem jego drugim właścicielem. Nie wiem jak często był użytkowany przez poprzedniego właściciela, ale ja grywam na nim różnie. Czasem pogram kilka godzin, czasem w ogóle, np. teraz stoi od tygodnia nie ruszany. W każdym razie odpalam go jak mam jakąś interesującą mnie grę. Co tu dużo mówić, obecnie jest z nim wszystko w porządku i mam nadzieję, że tak zostanie.

9. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    masz falcona z lipca to będzie śmigać. Poprawionych jest pare elementów na płycie głównej ale to wciąż wersja falcon

10. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    Dzięki wam za odpowiedz, bardzo mi pomogliście :), mam nadzieję ze konsola pozyje długo, ja tam dbam o konsole zawsze, ostatnio mi padł zephyrek ;s wiec zamówiłem juz falcona z lt 3.0+ liteon, w srode ma przyjsc :)

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sory ale zrobiles glupote, trzeba bylo juz poszukac jaspera bo obecnie kupowac tak stara konsole to jest wielkie ryzyko

moj falcon padl po miesiacu, jasper juz dziala 3 lata

12. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak już kupił falcona to się nie da nic zrobić niektóre modele są awaryjne a niektóre nie. Widać na taką płyte miał tylko kase.

13. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    na jaspera nie mam kasy, ale skoro nie jest taki zły i awaryjny to sie opłaca

14. HASEE

HASEE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jakie macie temperatury na ramie ja na falconie z 07.2008r mam podczas grania oko 70 stopni

15. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Ja napisze że jeśli był już naprawiany w firmowym serwisie microsoftu to nie padnie. Szwagier kupił zephyra który po roku mu padł oddał na gwarancje i od 2008r. działa bez zarzutu. Znowu kumpel kupił falcona na allegro już bez gwarancji i nigdy nie naprawianego padł po miesiącu.

Wysłane przy pomocy palcy.

16. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Tez po co wady zalety po kupnie? To juz i tak nie ma znaczenia. Czy bez awaryjny sie okaze do 1 rrod i ile pochodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum