1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta główna Falcon- wady i zalety

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Varon.23, Czerwiec 2, 2013.

1. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    Witam, chciał bym się dowiedzieć więcej o tej płycie głównej, ma do mnie przyjsc wersja falcona z lipca i chciałbym wiedzieć czym się różni ta płyta od innych.

Nie piszcie ze kup sobie jaspera itp, chcę odpowiedzi na moje pytanie, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Poczytaj troche na forum, jest tego pelno. Niby Falcony szybciej padaja od Jasperow, jest wieksze prawdopodobienstwo RRODa, ale ja od siebie moge powiedziec, ze mam Falcona od 2008r, a konsola nadal dziala idealnie, ani jednego RRODa. Tak wiec to wedlug mnie zalezy od szczescia i tego, w jaki sposob obchodzisz sie z konsola, czy ma doplyw powietrza itd.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  5. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    heh ja już 5 falconów spaliłem więc awaryjność jest duża w tym jeden miał przerobione chłodzenie że temp. nie przekraczała 65 stopni więc...

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja również 2 szt FALCON'ów pogrzebałem :(..
    Ogólnie mówiąc: wcześniej czy później padają... dlatego odradza się inwestowanie w te właśnie modele

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Z tego co wiem Falcony od 2008.06 są "ulepszone" i nie padają.. Więc jeśli masz z 2008.07 (lipiec) to możesz być spokojny. Sąsiad obok także ma falcona z 2008.07, nawet przerobiony na rgh i wszystko śmiga bez problemów a jest często "katowany" :)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

8. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Ja również mam Falcona z 2008 roku, nie pamiętam miesiąca, ale jestem jego drugim właścicielem. Nie wiem jak często był użytkowany przez poprzedniego właściciela, ale ja grywam na nim różnie. Czasem pogram kilka godzin, czasem w ogóle, np. teraz stoi od tygodnia nie ruszany. W każdym razie odpalam go jak mam jakąś interesującą mnie grę. Co tu dużo mówić, obecnie jest z nim wszystko w porządku i mam nadzieję, że tak zostanie.

9. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    masz falcona z lipca to będzie śmigać. Poprawionych jest pare elementów na płycie głównej ale to wciąż wersja falcon

10. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    Dzięki wam za odpowiedz, bardzo mi pomogliście :), mam nadzieję ze konsola pozyje długo, ja tam dbam o konsole zawsze, ostatnio mi padł zephyrek ;s wiec zamówiłem juz falcona z lt 3.0+ liteon, w srode ma przyjsc :)

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sory ale zrobiles glupote, trzeba bylo juz poszukac jaspera bo obecnie kupowac tak stara konsole to jest wielkie ryzyko

moj falcon padl po miesiacu, jasper juz dziala 3 lata

12. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak już kupił falcona to się nie da nic zrobić niektóre modele są awaryjne a niektóre nie. Widać na taką płyte miał tylko kase.

13. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    na jaspera nie mam kasy, ale skoro nie jest taki zły i awaryjny to sie opłaca

14. HASEE

HASEE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jakie macie temperatury na ramie ja na falconie z 07.2008r mam podczas grania oko 70 stopni

15. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Ja napisze że jeśli był już naprawiany w firmowym serwisie microsoftu to nie padnie. Szwagier kupił zephyra który po roku mu padł oddał na gwarancje i od 2008r. działa bez zarzutu. Znowu kumpel kupił falcona na allegro już bez gwarancji i nigdy nie naprawianego padł po miesiącu.

Wysłane przy pomocy palcy.

16. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Tez po co wady zalety po kupnie? To juz i tak nie ma znaczenia. Czy bez awaryjny sie okaze do 1 rrod i ile pochodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum