1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta Główna/Nowy Gamertag

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BaronTheStig, Styczeń 8, 2014.

1. BaronTheStig

BaronTheStig Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    Siema,
    Przymierzam się (chyba) do wymiany płyty głównej w swoim Xbox'ie ze względu na to, że kupiłem od kumpla już zbanowaną.
    Wcześniej posiadałem Xbox'a, którego również mi zbanowano, ale od tamtej chwili grałem jeszcze w inne gry, a co za tym idzie, nabijałem sobie achievmenty.
    Moje pytanie: czy jeśli usunę Bana, poprzez zmianę płyty głównej to czy po założeniu nowego Gamertag'u wszystkie punkty z osiągnięć pojawią mi się na koncie, czy tak jakby będzie zero? Przed banem miałem jakieś 20-kilka tysięcy, a teraz mam prawie 40.
    Wie ktoś może coś na ten temat?
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Konsola składa się praktycznie z płyty głównej więc to tak jak byś wziął inną konsole. Dalej cię nie rozumiem, po co ci nowy profil skoro masz już ten ? Normalnie przenieś profil na pendrive czy dysku na nową konsole i tyle. Jeżeli konsola była zbanowana to twoje osiągnięcia są tylko w profilu, po zalogowaniu się na niego na niezbanowanej konsoli wszystko się zsynchronizuje z kopią na serwerze.

4. BaronTheStig

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    Ale mi chodzi właśnie o to żeby nie synchronizowało z kopią na serwerze tylko, żeby zaktualizowało moje punkty aktualne i dodało je do tych, które miałem, rozumiesz?

5. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Dlaczego nie chcesz zeby sie zsynchronizowalo ?

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli na live to ten sam GT co masz teraz na xboxie to po podłączeniu zaktualizują sie achievki na tym z live. Jeżeli stworzyłeś nowy profil (nie ważne że zmieniasz konsole) to stare punkty przepadną

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Synchronizacja zawsze jest dodatnia, pisząc łopatologicznie, jak masz 100pkt na serwerze i 1000 na konsoli to na serwerze dodane zostanie 900. Jak masz na starym (kopii) profilu 10pkt a na serwerze 1000, to pobrane zostaną z serwera 900 na twój profil i będziesz miał tu i tam 1000.

Prościej się nie da.

8. BaronTheStig

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    Dobra spoko, rozumiem. Czyli jeśli przed banem miałem koło 24 tysięcy, a teraz mam prawie 40 to po podłączeniu do Live mojego starego konta zostanie mi dodane to 20 tysi.
    Dzięki panowie.

9. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak, twój profil z konsoli zostanie wysłany na serwer (synchronizacja).

Wczytywanie...

Poleć forum