1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta głowna =/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misieq, Marzec 1, 2010.

1. misieq

misieq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mój problem zaczął się w wakacje gdy po raz pierwszy wystąpił w mojej konsoli błąd E-74. Udałem się z tym problemem do lokalnego ,,fachowca" który po 3 dniach oddał mi ja i gwarantował sprawność. Wróciłem do niego po tygodniu z tym samym problemem :p. Na forum dowiedziałem się ze nie ma co latać do tego typka tylko wymienić płytę główna, tak też zrobiłem lecz błąd się pojawiał co miesiąc tak odsyłałem go już 3 razy. Dzisiaj dzwoni do mnie serwisant że nie ważne ile on będzie to robił błąd będzie się pojawiał bo bardachę zrobił ten co robił to wcześniej wywiercał jakieś dziury w obudowie, mówił coś o jakimś ,,fixie" i podmienieniu śrub. Ja że nie jestem fachowcem w tej dziedzinie niezbyt zrozumiałem.

Więc moje pytanie brzmi czy to możliwe że po wymianie płyty głównej dzieją się takie rzeczy? Czy też koleś od płyty głównej coś kreci:mad::mad:??

2. Lotnik421 Xbox One

3. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    płytę główną sam kupiłeś?? byłą to na 100% nówka sztuka??
    może typ skasował cię za wymianę płyty albo dał ci jakaś swoją popsutą, że to niby ta twoja, a nowa niby jest w konsoli, a tak naprawdę nic nie wymienił??

4. misieq

misieq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie kupiłem ja u typa co teraz dzwonił ,,http://www.iksboks.eu" ten serwis

5. misieq

misieq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tez tak myślałem ale jak to sprawdzić? ;/ Czekam na odsyłek i zobaczę bo do tej pory była plomba. Ogólnie kible straszny... bo nawet pograć nie można. W sumie mam nie daleko do tego serwisu mogę sie przejechać jak coś ale chce sie upewnić czy to co on mi mówił to prawda... ;/ czy istnieje taka możliwość ze chociaż płyt główna została wymieniona to ten typ przed nim odwalił taki kibel ze ona i tak będzie się palić.

6. gipadam86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    "Płyty wymieniane są na w pełni sprawne, nie zbanowane (lub zbanowane tam gdzie to wyraźnie jest napisane), przy wymianie płyty usługa również zawiera wgranie klucza do napędu z uszkodzonej konsoli od nowej konsoli w celu pełnej naprawy konsoli aby sprzęt był w pełni sprawny i funkcjonował prawidłowo tak jak wcześniej przed awarią. Płyta wadliwa pozostaje do dyspozycji serwisu."

jak sam widzisz uszkodzone płyty pozostają w serwisie czyli:

naprawiają je i montują ponownie w innych konsolach bo jeśli tak by nie czynili to po co byłaby im potrzebna twoja płyta...??

zresztą po wymianie płyty na "nowa", sprawnym chłodzeniu przynajmniej w ciągu 6miesiecy do roku nic nie powinno się stać...

na moje to oni robią przelut płyty test i jeśli ruszy to wkładają... a wiadomo że nie zawsze przelut BGA pomoże...

7. gipadam86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie ma takiej opcji chyba ze masz wjakis sposob uszkodzony uklad chlodzenia w co watpie:

zapytaj sie typa po co mu jest potrzebna twoja plyta skoro zaplaciles za nowa to po co im twoja stara... ciekaw jestem co ci odpowie:D

8. misieq

misieq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tego co widzę padłem ofiara oszustwa, o ta muszę coś z tą konsola zrobić bo pewnie nie udowodnię mu że to on zepsuł. Szkoda gadać.. już h.. strzela ja myślę o tych naprawach... ;/ w sumie moglem przyoszczędzić ten hajs za płytę dozbierać i kupić nowego xboxa... ;/. Ale tak jest zawsze ,,może kupie i będzie latać" ;p ii KIBEL! .

9. gipadam86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    przed oddanie warto było pisakiem w jakimś miejscu oznaczyć płytę kropką lub czymś szczególnym... wtedy miałbyś pewność, że nie wymienili płyty tylko naprawili twoją... a tak to pewności nie masz...

trochę kaszana...

10. misieq

misieq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zioom człowiek uczy się na błędach. Jak bym wiedział że się przewrócę to bym się położył :p. Ale dzięki za odp napisałem mu maila :p może się dowiem czegoś konkretnego ;p ale i tak wiem że już kicha bo muszę kupić nowa :) Dziękóweczka :)

Wczytywanie...

Poleć forum