1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plyta nie jest obslugiwana LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez limbitz, Lipiec 16, 2012.

1. limbitz

limbitz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Mam taki problem otóż nagrałem grę "Naruto Ultimate Ninja Storm Generations" programem ImgBurn z prędkością 2,4x . Odpalam i wyskakuje błąd "Płyta nie jest obsługiwana".
    Posiadam LT 3.0 . Poprzednio nagrywałem Dragon Ball Ultimate Tenkaichi i gra działa aż miło, tak samo jak Lost Planet 2 oraz PES 9.
    Pomocy!!

dodam jeszcze że przed nagrywaniem wyskoczył komunikat że płyta zajmuje za dużo miejsca ( zaznaczyłem drugą opcję Write Until end of disc (Truncate)) i dalej poszło dobrze

dash : 13604

2. Lotnik421 Xbox One

3. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cicha aktualizacja, musisz ściągnąć title update ze strony xbuc.net , jak wgrać poszukaj na forum.

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Patchowałeś tą grę pod LT+ 3.0 ?

5. limbitz

limbitz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie patch'owałem, tzn. nawet nie wiem jak :D
    Ok spróbuję wgrać title update.

cicha aktualizacja:
    chodzi o to tak? http://www.ec.aid.pl/news/cicha_poprawka_po_podłączeniu_konsoli_do_internetu

zrobilem "cicha" poprawke lecz nie ma efektow ... ;/

Wczytywanie...

Poleć forum