1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta nie jest obsługiwana po aktualizacji gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez funkymc, Lipiec 11, 2013.

1. funkymc

funkymc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    CZeść,

Mam pewien problem, mianowicie kupiłem X360 Slim z Lt 3.0 z gra Batman arkham city oraz kinect disneyland adventures. Gry chodziły, ale coś mnie podkusiło i zrobiłem im aktualizację o którą sie X domagał przy starcie gry. Wcześniej dokonałem aktualizacji Fifa street i ona dalej działała więc dlatego się dziwię :)Teraz obydwie gry przy starcie pokazuje ze płyta nie jest obsługiwana :-( Czy da radę jakoś temu zaradzić, czy muszę kombinować i nagrywać gry na nowo ? Usuwałem pamięć podręczną i restartowałem konsolę lecz nic nie pomogło . Jeśli nic się nie da zaradzić to czy wystarczy przegrać płytę z tej która nie działa czy wszystko ściągać na nowo?

Dasha mam najnowszego tj. 2.0.16203

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

e: Dziwna sprawa ciąg dalszy. Gra (Disneyland) odpaliła jednorazowo na innym profilu ( poprzedniego właściciela) przy następnym uruchomieniu wciąż pokazuje, że płyta nieobsługiwana :(

Wczytywanie...

Poleć forum