1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta nie jest obsługiwana xgd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Roxman, Styczeń 12, 2013.

1. Roxman

Roxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z grami na zabezpieczeniach xgd3. Płyty nagrywam dobrze, ale nie odpalają się na mojej konsoli mimo że była przerabiana tak, żeby chodziły : c. Mam LT 2.0. Jestem w stanie sam w domu zrobić tak żeby działały? Czy muszę mieć do tego profesjonalny sprzęt?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Przerób na LT3.0, gry przygotuj pod LT3.0, nagraj je nagrywarką iHAS z wgranym FW pod Verbatimy.

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Wpisz w search nagrywanie lt 2.0 tam wszystko fajnie opisane i dasz rade sam. Najlepiej lt 3.0 wgrac w lt 2 za duzo zabawy jest i nie wszystko dziala.

5. Roxman

Roxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja gry nagrywam dobrze, pod LT 2.0 mam też gry od znajomego nagrywane ihasem i działają wszystkie z wyjątkiem xgd3

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    To nagraj jak znajomy. Moze masz naped hitachi gdzie na lt 2.0 jest wymagany ihas

7. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Ale jeśli nagrywasz gry z dograną topologią pod Lt 3.0 to nie będą działać pod lt 2.0. Przed nagraniem nie przepuszczaj abgxem, a jak wstawka jest pod lt 3.0 to musisz ją przerobić pod lt 2.0.
    Ale i tak najlepszym sposobem jest przerobienie konsoli do lt 3.0 : )

8. Roxman

Roxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybaczcie, ale średnio umiecie czytać. Problem nie leży w nagrywaniu płyt, a w konsoli i jej sofcie. Gry są nagrane w 100% dobrze, moja konsola nie odczytuje tylko tych xgd3.

9. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Sluchaj ja kiedys nagrałem Syndicate jeszcze pod LT2,niby wydawało mi sie wszystko ładnie pieknie w XBC cofnąłem topologie a po nagraniu okazalo sie ze cos nie poszło i "Płyta nieobslugiwana" czyli to jest komunikat gdy nagrasz gre pod nieodpowiednie LT,a twój problem podejrzewam ze polega na tym ze zrobiles aktualizacje i zblokowało ci mozliwosc odpalania gier XGD3 reszta gier XGD 2 normalnie dziala,a wiec zrób jak w tej instrukcji i gry zaczna z powrotem dzialac:)

how to remove unsupported disc error

Daj znac czy pomogło:)

10. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jaki masz dash? masz LT 2.0

Wczytywanie...