1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta nie jest obsługiwana...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Barti89, Grudzień 27, 2012.

1. Barti89

Barti89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam w końcu nagrałem grę 100% nagrania i weryfikacji pomógł mi jeden z użytkowników xbox forum za co mu bardzo dziękuję.
    Tylko teraz pojawia się kolejny problem gdy wrzucam płytę do konsoli wyskakuje mi dość popularny problem, że płyta nie jest obsługiwana.
    Nagrywam nagrywarką LITE ON ihas 124B
    Płyty Verbatim
    Dash D:2.0.16202.0
    Lt chyba 3.0 bo chodza mi takie gry jak fifa street, driver san francisco, assassins creed rewolucje choć ode nie dawna jak włacze grę wylwa mi po jakimś czasie...
    Od razu mówie ustawienia do nagrania ustawione jak w poradniku, gra puszczona przez abgx jest wszystko ok.
    Wyczyściłem pamieć podręczną w xbox-ie i nic to nie pomogło...
    Macie jakieś pomysły??

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    moze nie masz lt 3.0 tylko lt 2.0 taki napis o plycie nieobsulgiwanej wystepuje jak sie wypala gry xgd3 nie pod swoje LT, jedynie co to np Driver jest grą XGD3 co na tym dashu przy LT 2.0 było by już niemożliwe granie ...kiedy konsola przerabiana była

4. owiec311

owiec311 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    New York, New York, United States
    Ej a jak sie czyści pamieć podręczną x'a?

Wczytywanie...

Poleć forum