1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

płyta nie jest obsługiwana..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brianconer, Maj 7, 2013.

1. brianconer

brianconer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    (dużo szukałem na ten temat ale nie znalazłem nic co by mi pomogło)mamy z kumplami problem, a mianowicie chcemy grac w system link w takie gry(cod bo, cod bo2,cod mw3) mamy 3 ixy:
    -mój to core z napędem samsung lt2.01 działa wszystko co się włoży niezależnie jak nagrane,
    -drugi to elite lt napęd chyba benq 3.0 działa na nim black ops i black ops 2 gdy chce uruchomic mw3 wyskakuje( płyta nie jest obsługiwana)
    -trzeci to premium napęd chyba hitachi nie wikem jakie lt ale raczej 3.0 działa na nim mw3 ale gdy chce uruchomic bo i bo2 to płyta nie jest obsługiwana...
    czyli nie możemy w nic pograc na 3 xboxy... we wszystkich konsolach ten sam dash 15.... gry nagrywane zwykłą nagrywarką na płytach verbatim, xboxy drugi i trzeci nie mają problemów z innymi grami(jakie posiadamy) tylko z codem problem... nie działa trick z mp3, czyszczenie cashu tez nic nie daje, czy ktoś potrafi my pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Twój napęd obsługuje gry nagrane pod lt2 jak i lt3 . W benq masz lt3 i tylko gry xgd3 nagrane pod lt3 będą działać ,a w i hitachi masz lt2 i będą działać tylko gry xgd3 nagrane pod lt2. Więc nie wiem w czym problem na twojej będą działać wszystkie , a na pozostałych 2 konsolach też ruszy gra jak nie na 2 to na 3 konsoli napewno , także manewrować konsolami 2 i 3 albo w końcu zdecydować się albo lt2 albo lt3 nagrywać gry bo masz pomieszane

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Na hitachi xgd 3 trzeba nagrywac ihas. Kazda pod lt 3 i masz kopie uniwersalne. Samsung i i hitachi nie obsluguja ap25 wiec nie w azne pod jakie lt iso. Lub kuknij czy twoja nagrywarka nie obsluguje prog pay tools 0.15

5. brianconer

brianconer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    faktycznie, że mw3 est na lt 2.0 dlatego pewnie nie działa na elite a pozostałe na lt 3.0 i przez to na premium nie działa, nagram to i sprawdze, dzięki za odpowiedź,mam nadziee ze nie trzeba tym ihasem nagrywac;p esli nie zadziała to rozumiem ze bo2 nie odpale bo napęd hitachi nie obsługue ap2.5 które ta gra posiada?

Wczytywanie...

Poleć forum