1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Płyta nie jest obsługiwana"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spacner, Lipiec 5, 2012.

1. spacner

spacner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam dzisiaj doszedł do mnie xbox360 z Lt 3.0. Kuzyn pożyczył mi troche gier lecz mam problem, widze ikonki przed wlaczeniem gry lecz niemoge jej odpalić( komunikat "Płyta nie jest obsługiwana"). Jestem zielony w tych sprawach to mój pierwszy xbox.

Dodam tylko co napisał mi sprzedawca "Konsola ma LT+3.0, sprawdzone-gry z AP2.5 i najnowsze XGD3 muszą być przed nagraniem przepuszczone przez nowy ABGX".

Jakieś rozwiązanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. willox125

willox125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Cieszyn
  4. wadeblade

wadeblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie są to czasem jakieś stare gry? Z przerabianym weavem? Sam mam takie LT i koleś się pytał czy chce lt3.0 czy 2.0 bo z 3.0 gry nagrywane "stara metoda" nie beda działać i trzeba je własnie przez abgx przepuszczac najpierw zeby sie patchowały. Jak masz możliwość to sprawdź jakaś nową gre z XGD3, jesli to nic nie da to cos nie tak z tym LT.

5. spacner

spacner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok dzięki panowie, "Verbartim DVD+R DL " na allegro już zamówiłem teraz tylko czekać. Jak nagram to napisze czy błąd znikł ;p

Wczytywanie...

Poleć forum