1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyta nieobsługiwana

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DropLikeItsHot, Grudzień 8, 2012.

1. DropLikeItsHot

DropLikeItsHot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hey!

Mam problem z odpaleniem Cod BO 2 na LT 3.0. Po nagraniu i zaktualizowaniu dash-a konsoli, Xbox zwraca komunikat "Brudna płyta", a po wyczyszczeniu "Płyta nieobsługiwana" - bez echa.

Kopia wypuszczona przez PolishVodka
    Link do ABGX wrzucającego : http://www10.pic-upload.de/12.11.12/xmra1opamga3.png
    (u mnie wygląda to podobnie, również nie odnajduje CRC w bazie)

W czym może tkwić problem ? Płyty nagrywam normalnie, jak zwykłe XBG3. Na bagranej płycie ABGX wykrył "Missing game data part...".
    Czy ściągnięcie od nowa i ponowne nagranie gry rozwiąże problem ?

Pozdrawiam :))

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macias1991

Macias1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Ja również posiadam Call of Duty Black Ops II (2012) PL.XBOX360-PolishVodka, ale nie miałem problemów z nagraniem.
    Przepuść jeszcze raz przez ABGX poczekaj aż ci sprawdzi obraz do końca, i spróbuj nagrać ponownie jak masz jakąś płytkę na zbyciu:)
    U mnie ta wersja śmiga bez problemu.

4. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Płyta nieobsługiwana

Też, miałem problem z ta grą. Błąd autoryzacji i nie mogłem instalować. Zmarnowałem dwie płyty. W końcu.ściągnąłem jeszcze raz to samo tylko z innego źródła i działa jak marzenie.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk...

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    nagraj clonem cd

Wczytywanie...

Poleć forum