1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

plyta zdarta oklejna

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez paradox2604, Styczeń 25, 2013.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam takie pytanie czy mozna w jakis sposob jakos naprawic zdzierajaca sie etykiete z plyty ? w pewnej grze zdrapala mi sie oklejna czy moge to jakos zabezpieczyc zeby dalej mi sie nie zdzierala? bo nie wiem czy taka plytke moge wsadzac do konsoli

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    jak z góry schodzi nośnik to nie ma ratunku już.

4. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ale dane sa zapisane na dolnej warstwie? gorna to tylko obrazek? czy sa jakies farbki aby to zamalowac?

5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: plyta zdarta oklejna

mylisz sie. de facto ta gorna warstwa niest najwazniejsza.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

6. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Płyta składa się tak naprawdę z kilku warstw, pod spodem jak i na górze masz warstwy plastiku... warstwy zapisu znajdują się w środku płyty. Niestety na oddzierającą naklejkę nie ma rady, jedynie albo jak będzie odchodzić odrywać stopniowo albo zostawić po prostu. Swoją droga, jak się ma oryginał to nie ma się prawa do wymiany nośnika?

7. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak plyta jest orginalna tylko ze aninie mam pudelka ani instrukcji a oklejna tak jak by byla poprostu zdarta jak by ktos przejechal lekko paznokciem i zostala rysa myslalem aby ja zamalowac jakas farba biala bo jest na bialym tle

Wczytywanie...

Poleć forum