1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płytka po powrocie z regeneracji

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sid2007, Sierpień 27, 2010.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Witam.
    Chciałbym aby ktoś kompetentny wypowiedział się na temat.
    Otóż w poniedziałek wysłałem grę do regeneracji , doszła dzisiaj i tu moje pytanie. Czy to normalne , że płytka patrząc centralnie na nią wygląda jak nowa , a po spojrzeniu pod kątem widać masę mini-rysek? Tak jakby wycierano ją jakąś szmatką. Nie są one wogóle głębokie , ale trochę kłują w oczy. A może fachowiec nie był najlepszy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Mój kumpel wczoraj dawał na regenerację i płytka jak nowa tylko trochę cieńsza :) może miał goffnianą maszynę

4. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mam Fable po 2cyklowym regenerowaniu i powiem Tobie, że mimo wszystko jestem zadowolony. Płyta wyglądała jak by ją ktoś potraktował papierem ściernym("udany" zakup poprzez allegro)
    Napisałem mimo wszystko, bo płyta i tak nadal ma sporo rys,ale bynajmniej da się grać. Moim zdaniem regeneracja płyt z grami, które muszą kręcić się w napędzie jest nie opłacalna jeśli płyta jest na prawdę mocno zajechana. O dane na nośniku trzeba dbać by nie było problemów. Mam nadzieję, że pomogłem.

5. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    No właśnie ja dałem do regeneracji w Choszcznie i i ten koleś mówił że on dał ją na szczecin i tamten jakiś łeb włożył płyte do maszyny co niby kosztowała 3000 zł i powiedział mi że za głębokie rysy ma i nie da się wyczyścić , ale jak poczytałem troche o tym czyszczeniu płyt z rys za pomocą maszyny , to ta maszyna powinna wyczyść przynajmniej te najmniejsze rysy , a ja zobaczyłem że wszystkie są takie jakie były. Więc ten koleś mnie chyba zrobił w wała.

I teraz moje PYTANIE!.Czy opłaca mi się wysyłać gdzieś na allegro tę płytke (gra GTA 4 orginalna) do czyszczenia i mi ją wyczyszczą ? (GRA JEST TAK MOCNO PORYSOWANA , ŻE ODTWARZA MI JĄ JAK MAM JUŻ ZAINSTALOWANĄ NA TWARDZIELU , OCZYWIŚCIE NA X360 , A CHCE JĄ SPRZEDAĆ NA ALLEGRO DOSYĆ TANIO)Czy tylko strace na przesyłke? Prosze o szybką odpowiedź.

Bez wachania daje "dziękuje".;) Ja poprostu umiem podziękować za pomoc.;)

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Bo ja właśnie przy grze w GTA IV ,oryginał , nabawiłem się kilkunastu rys , takich nie głębokich ale widocznych i wysłałem płytkę do naprawy. Owe rysy zniknęły , ale kosztem całej płyty w mikro rysach , nie wiem czy było warto.Użytkownikowi z allegro ADAMUS7610 ,no sam już nie wiem , czy tak miało być . Myślałem jednak , że gra rzeczywiście wyglądać będzie jak nowa.

7. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Sprzedaj to GTA 4 na allegro wpisując w aukcji info o stanie techniczno/wizualnym płyty. Podliczając wysyłki regenerację nie opłaca się to Tobie jeśli chcesz Ją sprzedać.

8. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Bo regeneracja płyt to nic innego jak zdarcie/ ściąganie warstwy płyty. Ryski to efekt tego zabiegu.

Wczytywanie...

Poleć forum