1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płytka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Olciooo, Marzec 1, 2009.

1. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Dzisiaj nagrałem płytkę, lecz nie chce się ona odtworzyć na żadnej konsoli. To znaczy włącza się, potem pisze, żeby przycisnąć przycisk START. Dobrze, nacisnąłem, a potem dałem New Game i pojawił się komunikat jak na innej konsoli: Nie można odczytać płyty i pisało że trzeba wyczyścić płytę miękką szmatką, a potem uruchomić konsolę ponownie. To ja wyciągnąłem tą płytkę i włożyłem GTA IV, żeby już tam była i nie chciałem już grać, więc w czasie jak się pokazywały na początku loga powróciłem do menu i wyłączyłem konsolę. Po jakimś czasie włączyłem i zacząłem grać. Tam pisało, żeby uruchomić ponownie konsolę, a ja tego nie zrobiłem. To coś złego?

Wczytywanie...

Poleć forum