1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plytki esperanza pod ihas

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez katido, Październik 4, 2012.

1. katido

katido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pabianice
    Witam czy ktos ugotowal dobry soft do ihasa pod te wlasnie plytki ja probowalem ale niestety 4 plyty do kosza ostatnia udalo mi sie nagrac ale wywala blad z miekka sciereczka jesli ktos moze pomoc prosze o info .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gratak

Gratak Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie nikt nie ugotował nić pod to. Verbatim i iExtreme. Wiem, że drogie, ale nadal tańsze niż Oryginał + zawsze możesz zrobić RGH i nie będziesz potrzebował płyt (w Krakowie koszt 150zł)

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja nie wiem co wszyscy maja z tymi plytami... jak chcesz tansze to kup PLATINUM przynajmniej jest na nie soft i dzialaja bo sam uzywam, a jak nie to VERBATIM i nie ma juz zadnego problemu z grami... plyta 4zl kosztuje a ludzie i tak kombinuja

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Podobno jakosc jak verbatim zapis a tansza. W tutku napisane jak sobie soft zrobic do kazdej plyty. Jak sie wybrzydza na gotowe trzeba samemu czytac kombinowac.

Wczytywanie...