1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

płytki, pilne bo za 9 min koniec

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez milosz0306, Lipiec 26, 2012.

1. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    czy kupic te płytki do nagrywania gier ? czy są dobre ? bo verbatim za drogie .
    OMEGA DVD+R DL 8.5GB 10szt + MARKER wysyłka GRATIS (2486303988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Jeśli pytasz czy kupić te płyty to domyślam się, że o nagrywaniu gier na X360 nie masz za dużo pojęcia. To z kolei przekłada się na to, że jeśli kupisz Omegi to 3 gry wypalisz, a 7 płyt wyrzucisz do kosza. Wtedy zrozumiesz, że Verbatim są bardzo tanie i zaczniesz kupować właściwe płyty.

4. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a coś tańszego niż Verbatim i jednocześnie dobre ?

5. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Kup Platinum będzie git. Jedne z lepszych i niedrogie. Verbatim drogie i przereklamowane.
    Dobrze by było abyś zaktualizował bios w nagrywarce do najnowszego i wtedy napewno będzie zero problemów.

6. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Nie heretykuj :) po nagraniu kilkuset delek pod rózne napedy dojdziesz do wniosku że jest tylko Verbatim reszta to atrapa płyt.

7. kamilradom1910R

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Jego pieniądze nie moje. Ja nagrywam na Platinum i nie narzekam. Są zarówno dobre do XGD2 i XGD3. O dziwo jakość zapisu na nich jest lepsza, niż na 2 krotnie droższych Verbach, przy XGD3.

8. 360sⓁim

360sⓁim Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    kupuj jak chcesz, tylko potem na forum nie płacz ze nie udaje ci sie nagrać gry , tylko verbatim singapur

9. macie5kk

macie5kk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja kupuje verbatim i omegi.
    Verbatim wszystkie pójdą.
    a z omegami różnie bywa.

10. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Z tą jakością zapisu to bredzisz, ale nie w tym rzecz. Masz dużo szczęścia w przypadku nagrywarki, które odnośnie płyt DL są bardzo wybredne i nagrywają bardzo często płyt różnych firm losowo, jak im się podoba. Znalezienie nagrywarki, która łyknie płytę DL każdej firmy bez błędu jest praktycznie niemożliwe. Znalezienie nagrywarki, która łyknie gry bez błędów na tańszych płytach kilku firm jest dość trudne. Możesz mieć cały case płyt, dwie różne nagrywarki i jedna nagra płytę bez błędu, druga ją spali.

Sytuacja ma się natomiast zupełnie inaczej wobec płyt Verbatim - te płyty łyka każda nagrywarka, nawet taka wyprodukowana w wietnamskiej dżungli. Tylko Verbatim daje niemal 100% pewność, potem jest cisza, a dopiero cała reszta. Jeśli Twoja nagrywarka nagrywa dobrze na najtańszym badziewiu to masz szczęście nie do płyty, a do sprzętu. Posiadacze płyt Verbatim nie zawracają sobie tym gitary, bo płyta nagra się na najtańszym chińskim laptopie.

11. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    przemowiliscie mi zakupilem Verbatim 10 za 45zl . Teraz bede nagrywac ;D

Wysłane z mojego Gio za pomocą Taptalk 2 !

12. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No właśnie chciałem tylko dopisać, że akurat w moim przypadku tak nie było. Mam gów....nego Acera 5530Aspir (teraz już wiem jaki to złom) dałem za niego 3.500 tyś 3lata temu i za holere na Verbatimach nie mogłem nagrywać wszystkie inne badziewia mi nagrywało a Verbatim niet.

Wkońcu nagrywarka po gwarnacji siadła i kupiłem nową.

Tak poza tym kiedyś to na oko kupywałem laptopa bo się wogóle na nich nie znałem ani na firmach (sprzęt w środku oczywiście wiadomo jaki ma być) i mogę szczerze napisać że nigdy więcej Acera nie kupie chłam jakich mało.

13. 360sⓁim

360sⓁim Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tylko zebyś miał made in singapur bo inaczej lipa , bo sa podróbki z indii ichyba taiwanu

trafiły mi sie takie nagrać nagrałem ale juz sie nie zainstalowały ,mam ihasa lt-max a made in singapur bez problemu

14. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ma to jakieś znaczenie ? Wypalasz płyte, bawisz się w singlu te 8h i dziękuje. Ewentualnie multi to wiadomo, wtedy verba może i ma sens. Ale przy praktycznie kilkudniowym użytkowaniu płyty jej jakość nie ma znaczenia.

Do jakości aż takiej wagi bym tutaj nie przywiążywał. Od zawsze Maxell, 70% nie narzekam.
    Hmm, z tego co wiem to na dzień dzisiejszy korzystamy z iHASa który nagrywa spokojnie na tańszych nośnikach więc tutaj problemu brak.
    Zgadzam się. Dużo osób zachwala platinum. Przy starych nagrywarkach(LG,Lite-on,Samsung) praktycznie nigdy nie mogłem na tych płytach palić. Tutaj dopiero problem znikł.

15. kamilradom1910R

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Mnie palą się rewelacyjnie. Jakość 95%. Nagrywałem z Media ID MBIPG101-R10-65 i MBIPG101-R12-00 i w obu przypadkach bezproblemowo. Posiadam nagrywarkę IHAS 124-19 B. Flash wgrany od Kurczak80 pod 3 rodzaje Platinum. Ustawienia EEPROM również wg jego zaleceń zależnie od posiadanego Media ID.
    Dla mnie bez jest sensu kupować 10szt Verbatim za 45zł skoro za 25 szt Platinum + Marker płacę 51zł z wysyłką.

16. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dla mnie kupuje platinumy i omegi zadna jescze sie nie rozwalila a nagralem juz sporo gier ok 60

17. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Widac wielka burżuazja. Omegi są dobre... Kupilem 20 Plyt i nagralem 20 Gier i jakos zadna z plyt nie byla uszkodzona...

Wczytywanie...

Poleć forum