1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty CD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Truskawka, Wrzesień 5, 2016.

1. Truskawka

Truskawka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    bardzo proszę o odpowiedź, czy możliwe jest odpalanie na Xbox One płytek CD i DVD ze zdjęciami i mp3. U mnie nie czyta takich płyt. Wyświetla błąd 0x8082002, na stronie supportu nie znalazłam rozwiązania, lub raczej opisane opcje nie działają.

Nie ma problemu z płytami audio i grami. Nie ma też problemu z mp3 czy filmami na pendrive.

Czy to normalne czy u mnie coś nie tak?

Aha, po zainstalowaniu aplikacji "zdjęcia" widzę tylko napis, że aplikacja będzie wkrótce dostępna.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, na nieprzerobionej konsoli takie CD i DVD Ci nie ruszy. Jedynie na pena spróbuj zdj zrzucić :>

4. Truskawka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za szybką odpowiedź.

Jestem bardzo rozczarowana.

Swoją drogą na stronie " http://www.komputerswiat.pl/centrum...ng/wszystko-o-xbox-one/filmy-muzyka-i-tv.aspx
    Komputer Świat pisząc:
    "W odróżnieniu od PlayStation 4, Xbox One bez problemu radzi sobie z płytami CD. Jest więc przygotowany na wszystkie imprezowe okoliczności - włącznie z tymi, gdy ktoś przynosi album muzyczny na płycie audio albo zdjęcia z wyjazdu na krążku CD-R. Nie musimy przenosić laptopa czy komputera - konsola jest na miejscu, w salonie, łatwo podłączyć do niej zestaw kina domowego."

wprowadza użytkowników w błąd.

PS. Nie wiem co oznacza "nieprzerobionej konsoli" :)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A bo Ty pisałaś o XO, myślałam, że o 360tce. Na XO mogę zaraz sprawdzić płytę z muzyką, ale wiem że pirackiej nie złapie, zdjęcia też pewnie jakieś zaraz znajde :D

Edit: Nie czyta ani zdjęć, ani muzyki na płycie CD-R. Zdjęcia tak jak mówisz wychodzi info, że aplikacja wkrótce będzie, a muzyka jakby miała działać to by chodziła w odtwarzaczu, który jest na Xbox One, nie chodzi bo wyskakuje ten błąd, o którym wspomniałaś. Czyli reasumując polecieli w kulki :p

Xbox One nie jest akurat konsolą złamaną, czyli taką, na której można pobierać pirackie gry i grać. Nie jest do przerobienia obecnie :)

Ostatnia edycja: Wrzesień 5, 2016
    Truskawka lubi to.
  6. Truskawka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź.

Tak nawiasem mówiąc nie widzę sensu w tym. Z pendrive nie ma żadnego problemu a z CD i DVD się nie da.
    Audio CD nagrałam z mp3 przed chwilą i chodzi też bez zarzutów.

Wczytywanie...

Poleć forum