1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty często się zacinają

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez canabis, Listopad 12, 2010.

1. canabis

canabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam w napędzie od samego początku LT 1.1.
    Zauważyłem,że z niektórymi grami mam taki problem,że lubią się nagle zatrzymać w napędzie i wyskakuje błąd o przeczyszczeniu płytki miękką ściereczką. Dziwnie jest np. w Halo Reach,gdzie multi dzaiała bez problemu przy 10h sesjach,a gdy kończy się druga misja i ładuje filmik w single player jest CAŁKOWITA zwiecha konsoli (pobrane z dwóch różnych źródeł,w obu ten sam problem). Gears of War 2 lubi się zwieszać w multi przy pierwszej rundzie,natomiast horda i single chodzą bez zarzutu.
    Poradzono mi,by sprawdzać obrazy za pomocą abgx360,bo mogły być uszkodzone. Nagrałem dziś Sims 3, stworzyłem sobie rodzinkę, wysztko elegancko, kupiłem dom,wszedłem do środka i Przeczyć płytę miękką ściereczką!!:mad:
    Pomóżcie,bo chciałbym w końcu przejść Reach,a niestety nie mam jak.

EDIT: W przypadku HR nawet instalacja na dysku nie pomogła z tym singlem. W GoW2 po instalacji nie ma żadnych problemów.

Ciekawe jak to się dzieje,że tylko wybrane sytuacje powodują zatrzyamanie płyty.

Acha,to zatrzymanie jest słyszalne,gdyż napęd wyraźnie spowalnia płytę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na jakich płytach nagrywasz? Nagrywaj zawsze na Verbatimach, z prędkością 2.4, sam kiedyś kupiłem opakowanie 10 szt. jakichś tańszych płyt, i tylko jedna z nich się nagrała. Inna sprawa to że możesz mieć nagrywarkę marnej jakości, która może wypalać niedokładnie, i powodować błędy. Co do zatrzymywania płyty, to jest to normalne, gdy konsola nie może odczytać ścieżki z płyty, i ją zatrzymuje, a później juź tylko "przeczyść płytę miękką ściereczką" :)

4. canabis

canabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zawsze Verbatimy i zawsze 2,4x. Z tą nagrywarką to prawda?

5. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Tak, to prawda. Jeżeli masz marną nagrywarkę (Wyżyłowaną lub po prostu słaby model) gry mogą kiepsko się wypalać.
    Może być to też wina napędu Xboxa. Może jego żywot dobiega końca? Chociaż ja osobiście stawiałbym na słabą wypalarę.

Wczytywanie...

Poleć forum