Płyty DL Wielokrotnego uzytku.

Gotix

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Od kilku dni nurtuje mnie pytanie. Zmarnowałem już kilka płyt by nagrać jedną grę, i i tak jej nie mam. Dowiedziałem się już jak poprawnie nagrywać gry. Żeby już nie tracić kasy chciałem sobie kupić DL Wielokrotnego uzyku w razie gdyby jakimś cudem coś nie poszło. Czy takie płyty też będą działać na X-360, i czy przy nagrywaniu jest taka sama procedura jak przy zwyklakach DL?
 

pawel92g

Użytkownik
Użytkownik
A są takie DL wielokrotnego użytku ;D ?
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
przyłączam się do pytania,czy są wogóle płyty dvd+dl rw?
 

Gotix

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właściwie - nie wiem. Wydawało mi się, że są. A jeśli nie ma to... Pozostaje mi kupowanie zwyklaków :/
 

pawel92g

Użytkownik
Użytkownik
No chyba, u mnie w mieście są verbatimy tylko w empiku i strasznie drogie to kupuje w innych mniejszych sklepach, ale zanim tam dostaną dostawe to ruski rok trwa. Więc ostatnio przerzuciłem się na TDK. Troszka tansze, ale różnicy nie widzę;)

I tu moje pytanie: Zauważyłęm, że jak gram w Gears of war 2 na TDK, a w FIFE 09 na Verbatim to cieszej chodzi na TDK, a przecie Verbatim to najlepsza marka ..O co chodzi ? :)
 

radekb29

Banned
Użytkownik
u mnie w komputerowym są cena 40 zł nie opłaca się wole zwykłe Verbatimy
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Poproszę o link do jakiegoś sklepu internetowego co sprzedaje DVD+RW DL.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma płyt DVD+RW DL, temat był już poruszany na forum. Jeszcze może macie nagrywarki, które wspierają nagrywanie takich płyt ??
 

Do góry Bottom