1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty dl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djakdamian, Grudzień 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. djakdamian

djakdamian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Szukam wlasnie płyt dl. I mam pytanie które oprócz verbatimow sa jeszcze dobre??
    Co myślicie o tych IDEALNE PŁYTY DO XBOX360 ! DVD+R DL (859838194) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. shrek175

shrek175 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    powiem tak jeżeli masz dysk to zgrywasz na dysk i niewazne jaka plyta wtedy bo i tak napedu nie zjedzie
    a jak njiemasz to jakies drosze plyty kupuj te zdaja sie byc porządne

4. Kempos

Kempos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiesz co wypalilem dopiero 6 plyt za mojej kadencji to znaczy emtec dvd dl 8.5gb do tego kupilem na gieldzie w krakowie 3 gry na dosyc konkretnym stoisku i tez sa na tych emtecach ale czy to dobre plyty to niemoge Ci powiedziec ja narazie nie mialem problemu znimi pozdrawiam

5. shrek175

shrek175 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
  6. djakdamian

djakdamian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja włąsnie ostatnio mialem plytki emteca i one sa do d.... nagralem dwie gry i w tych dwoch przypadkach w czasie gry wyskakuje komunikat ze niemozna odczytac i zeby przetrzec plyte sciereczka.Przy zgrywaniu na dysk to samo

7. nasty666

nasty666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja pare razy nagrywałem na platinium i tdk...gry mi normalnie chodzą, tak samo jak na verbatim.

8. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Verbatim, na allegro 10 płyt znajdziesz za 40 złotych a masz pewność że będzie wszystko git (a raczej powinno być).

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Pewności , że wszystko będzie ok. tylko dlatego , że nagrywa na verbatimach raczej nie ma ..... Poza tym zgadzam się z jednym z przedmówców : jeśli grasz z dysku twardego to płyta nie jest specjalnie ważna .

10. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Zależy jaką masz nagrywarkę i jaki napęd, jeżeli napęd w x to lite on to są bardziej czułe czyli lepsze płyty;) Ja na Benq to na esperanzach jechałem i zero problemów

11. MadMax2000

MadMax2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Ja wypaliłem gdzieś ok 100 płyt ricoh i nigdy nie miałem problemów. Polecam

12. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja bardzo polecam TDK, sa w kazdym empiku i Media Markt

13. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam 2 xboxsy ;] elita 120GB (na oryginały) i Arcade na piraty jak wypalam gry to na tanich omegach albo Active Jet ;] jak na razie wszystkie żyją ;] i nie ma błędów

14. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Te płytki co pokazałeś w linku czyli mediastore nie są takie złe tyle,że gość chyba oszalał z ceną.Tej samej jakości są omegi po 20 zł na aukcjach.

15. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zgadzam się z tobą w 100%

16. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Ja te płyty miałem i mówię że są słabe bo co któraś się nagra najlepiej kupować verbatimy i mieć 100% pewność

17. loopguru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Jak nagrywarka będzie do **** to i słynne verbatimy będą się jarać - taka prawda.

18. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Słuchajcie - nigdy nie pytać się które płyty są dobre, bo to powszechnie wiadomo, że verbatimy. Są one drogie, ale jeśli macie słabą nagrywarkę i napęd w xboxie to verbatimy. Natomiast jeśli macie trochę lepiej, to może być jakaś taniocha. Nie jakaś tam chińszczyzna (Minty itd.), ale Esperanza, Hawk, Emtec, Maxell, Ricoh czy co wy tam jeszcze macie.

19. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a może mi powiesz dlaczego to jest takie powszechnie wiadome? może robiłeś jakieś testy PIE/PIF?śmieszy mnie takie przeświadczenie o ideale verbatimie niepoparte niczym , tylko reklamą i pocztą pantoflową i to działa, samonapędzająca się reklama.Ktoś z was sprawdza z jakiej tłoczni są te verbatimy?Myślicie ,że nie ma podróbek?Kupujecie te verbatimy łudząc się jakością , bo są droższe :D z id płyty MCC- to nie jest rewelacja-pełno podróbek- mam nawet bluepoopy z takim samym id- najtańsze z marketu- i szczerze mowiąc po kilku latach jakość jest dobra,szukajcie chociaż MKM... a potem taki "znafca" poleca tylko "verby" , a o takich płytach jak Taiyo Yuden twierdzi ,że to jakies chińskie podróbki:).Co do samych płyt nie ma reguły, jednemu lepiej wypala na verbatimie , innemu na najtańszych , a dopiero po jakimś czasie okaże się ile warte są te płyty- verbatimy też wyrzucałem , bo nie dało się odczytać, a niektóre najtańsze g...działają do dzisiaj.

20. loopguru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Zgadzam się z Tobą jerro.Podobnie jest z marką Sony.Miałem parę rzeczy tej firmy i wszystkie jeżdziły do serwisu.Rekord to mini wieża,w której po dwóch godz.użytkowania padł laser hehe!Ale Sony jest przecież najlepsze:(

21. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Ja czasami nagrywam na Maxell i jest ok.:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.