1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty Esperanza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Valerian, Styczeń 24, 2011.

1. Valerian

Valerian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem gre na płyte Esperanza i nic się nie dzieje jak wkładam do napędu :S
    Mam LT 1.0+ Dziś przyszedł napęd . I nie czyta gry normalnie nic się nie wyświetla cicho . Z koleji nagrałem na płyte omega i tą płyte czyta ale nie odtworzy pisze żeby przeczyścić płyte i zrestartować konsole ale to nic nie daje .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Kup porzadne plyty Verbatima, a nie najtańsze chinskie

4. Valerian

Valerian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powie mi ktoś którą opcje wybrać w imgburn ? Nie odsyłać do poradnika bo tam nie pisze którą .

WIęc którą z tych ?

I mam nagrać sam plik .dvd ? Iso nie ruszać ?

@Down właśnie ogarnołem 2 płyty verbatin i chce nagrac i dlatego się pytam którą opcje mam wybrać :p . I niech ktoś mi powie czy sam plik .dvd bo to jest dla mnie ważne

5. danielos80

danielos80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Mając przeróbkę i tak oszczędzasz kupe kasy w porównaniu z oryginałami, więc przynajmniej na płytkach nie oszczędzaj. Z doświadczenia wiem że Verbatimy zawsze i dodatkowo Emtec czasami działają

Write image file to disc i wczytać plik *.dvd

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jest napisane jak juz :p

Chcesz nagrac obraz na plyte, wiec 'write image file to disc", a poza tym to jest podpisane.
    Nagrywasz plik .dvd.

7. Nomadsky

Nomadsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja tam nagrywam na płytach Emtec i mi gry chodzą, a nie zauważyłem jakiejkolwiek różnicy w rozgrywce na Verbatimie czy Emtecu... Ale zgodzę się żeby nie nagrywać na płytach z niskiej półki.

Wczytywanie...

Poleć forum