1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plyty Hawk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Marcin*, Styczeń 18, 2010.

1. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanie, szukalem na forum ale nie moglem znales na nie odpowiedzi, mianowicie czy uzywajac tych plyt (ich cena to 2.50 zl za sztuke) moge zniszczyc lub uszkodzic swoj naped w x? Narazie ich uzywam i wszystko hula ale czy w przyszlosci moze sie to zmienic. Dzieki, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydaje mi sie ze nie ma to wiekszego wplywu na dzialanie napedu. Jakiś tam minimalny może tak. Chociaż większy wpływ ma odczytywanie porysowanych płyt :) Także jak nie będą porysowane + będziesz zgrywał na dysk to nie powinno być żadnych problemów

4. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    pamiętam za czasów podstawówki to używałem tylko ich no i ten charakterystyczny orzeł na boku ;p

Polecam gorąco je.

5. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jakosc plyty ma znaczenie dla napedu. jesli plyta jest slaba i slabo nagrana szmatka cie i tak dopadnie.. naped takze sie bardziej meczy z odczytem. ja osobiscie nie wypalam na Verbatimach ale na Intenso i Mediatechach. te plytki sa sprawdzone mam je juz dlugi czas i konsola zyje:) co do hawk'ow sie nie wypowiem bo uzywalem tylko CD tej marki.

6. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja mam złe doświadczenie z tymi płytami.
    CD - Padały 1 na 10
    DVD - kiedyś kupiłem 50 płyt bo musiałem przegrać film ze ślubu no pięknie bo cała seria była wadliwa.
    DVD DL - nie mam zamiaru kupywać po doświadczeniach.

Wole wydać 6zł i kupić Verbatima i nie mieć problemów zwłaszcza za jakiś czas.

Przypomnijcie sobie czasy gdy VERBATIM CD kosztował 50zł :)

7. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    mi jak na razie żadna nie padła a mam ich od groma.

8. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Słowo hawk i płyta nie pasuja do siebie :)

9. wonsz

wonsz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Chłopie, dość że nie musisz kupować oryginałów za 200zł to jeszcze chcesz oszczędzać na płytach? Kurde, skąd tacy się biorą. Padnie Ci napęd i będziesz miał oszczędność. Ja kupuje Verbatimy za 5 zł i jest git :)

10. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    najlepsze to Verbatim Esperanza Omega

11. jameshomer

jameshomer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kambodża
    Hawki tak, ale TYLKO do kompa na zgranie jakiś filmów, śmieci itd. Do xboxa lepiej nie żałować, bo jeszcze może się zepsuć napęd, wyregulować laser i tylko mogą z tego wyniknąć same kłopoty, po tym jak się zaoszczędziło te 10-15 zł. Trzeba patrzeć w przyszłość, bo naprawa już taka tania nie jest a o serwisy u M$ może być ciężko lub w ogóle nie być.

12. Stream

Stream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mogę szczerze polecić płyty TITANIUM nagrywam na nich i niema żadnych problemów, ani z nagraniem ani z odczytem ani zrzuceniem obrazu spowrotem na kompa. Nawet jak płyta jest porysowana. Na Allegro 80 zł za 50 sztuk + przesyłka 14 to średnio płyta wychodzi 1,90 za sztuke :)

13. basket4rap

basket4rap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a miał ktoś do czynienia z płytami dvd maxell? raczej nie chodzi mi o xboxa tylko do normalnych danych, ta firma kiedyś robiła przynajmniej dobre kasety, cena tych płyt to gdzieś złotówka więcej niż omega a złotówka mniej niż sony i właśnie też jak sony teraz stoi z jakością płyt dvd?

14. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    mam ze 20 wypalonych maxellów. Sprawują się dobrze choć czasem wyskakuje szmatka. Ale rzadko. Z verbatimami nie mam najmniejszych problemów.

I proszę. Nie kupujcie tych hawk'ów. Czemu? Mogę Wam pokazać co się stało z moim hawkiem.

Wczytywanie...

Poleć forum