1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plyty i akumulatorki - prosze o porade (sprawdzenie czy dobrze wybralem)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kes, Grudzień 27, 2010.

1. kes

kes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Chce sobie kupic cake'a plyt i akumulatorki. Czy ten zestaw, nizej podany, bedzie dobry?
    I jeszcze pytanie, mam ladowarke GP, taka najzwyklejsza na dwa akumulatorki, czy nie bedzie problemu, zeby ladowac te akumulatorki, bo nie widzi mi sie dalac jeszcze 40zl za ladowarke energizer.

PLYTKI
    AKUMULATORKI

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak akumulatorki dobre.Ja mam akumulatorki z Sanyo i ładuje je w zwykłej ładowarce.

4. xbox rrod

xbox rrod Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    płytki wybrałeś najlepsze

5. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak masz zamiar korzystać z akumulatorków to polecam przeróbkę koszyczka na baterie z 2 na 4. W tedy będzie można dłużej grać.

6. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    to juz przegiecie :D moje mocno wysluzone akumulatorki starczaja mi spokojnie na 3 tyg codziennej gry
    pozatym zestaw dobry

7. kes

kes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki. Jesli chodzi o granie, to nie bede grac jakos bardzo czesto, ani tez bardzo dlugo. Chodzi mi o to by nie zostac bez baterii gdy sie rozladuja. Wole sobie kupic aku i miec zawsze pod reka, a i na dluzsza mete na pewno taniej wyjdzie.

8. Doczu

Doczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pinecity
    Akusy to bierz tylko Sanyo Eneloop. 2 komplety używam już ze 4 lata (zaraz jak się tylko pojawiły) a kolejne 2 komplety używam od ponad 2 lat. Nigdy żadnych problemów a co najważniejsze nie samorozładowują się.

Wczytywanie...

Poleć forum