1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty kumpla

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adi139, Grudzień 17, 2010.

1. adi139

adi139 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Kumpel pożyczył mi Halo 3 (pirat), boję się, że iso mogło być nie spatchowane, spatchowane, źle zrobione i mieć inne rzeczy, które mogą mnie zbanować.
    Mam LT+ 1.0.
    I tu pojawia się pytanie, czy mogą mnie za to zbanować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jesli laczyles sie z xbl to moga, nawet jesli laczyles sie przed tym jak pozyczyles ta gre. banuja za flashowany naped wiec w kazdej chwili mozesz bana dostac. gry sie patchu.je zeby bylo mniejsze ryzyko.

4. adi139

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie odpalałem gry.
    Wiem, że banują za flash.
    Wiem też, że gry przed wypaleniem powinno się przelecieć ABGX, a nie jestem pewien, czy kumpel to zrobił.
    Czy to jakoś zwiększa szanse na złapanie bana?

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Łączysz się to już masz ryzyko bana możesz grać nawet na oryginałach i dostać bana za flash ( chcesz oszczędzać to albo odpuszczasz XBL albo kup sobie drugom konsole i jakieś 2-3 tytuły używane i graj na live i tka cie taniej wyjdzie jak byś miał kupować każda grę oryginalną )

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    MS banuje za przeróbke a nie za gry ! Wiec te patche Ci nie pomogą !

7. adi139

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi o to, czy to, że gra jest nieprzygotowana przez ABGX zwiększa ryzyko złapania bana W PORÓWNANIU do gry przygotowanej przez ABGX.

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak niektóre błędy są niebezpieczne tu masz trochęhttp://xboxforum.pl/iso-f31/wytlumacznie-bledow-abgx360-19483.html o abgx sprawdzi go z płyty też możesz sprawdzić obraz. A jak nie to zrób obraz iso. na kompa i sprawdź i nagraj jeszcze raz

Wczytywanie...

Poleć forum