1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty lightscribe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swt, Lipiec 26, 2013.

1. swt

swt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem nówke ihas124 b i nie wiedziałem ale jakimś fartem na klapce jest napis lightscribe i chciałbym się dowiedzieć gdzie kupie płyty dvd dl do lightscribe chciałbym sobie wypalić na cd tytuł gry fajna sprawa ale czy do zrobienia na dvd dl ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    z tego co wiem to nie da się wypalić żadnego napisu na płycie dwuwartstwowej... bawiłem się kiedyś na starych CDkach czy DVD już nie pamiętam, ale na 8.5GB wyskakiwał błąd ;). Mogę się mylić bo to było jakiś czas temu.

4. swt

swt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na amazon.com znalazłęm płyty dvd dl do lightsribe 17 $ 10 sztuk .. w polsce nawet jednej strony z takimi nie ma

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Takiego szajsu się nie używa. Dlatego nie ma tego dostępnego. Prędzej używa się drukarki i drukuje na plytach

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lightscribe jest słabe. Lepiej ładnie podpisać płytę markerem do płyt CD/DVD :).

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    lub wydrukowac Cover Cd na papierze przylepnym i nakleic na plyte, ja tak robie wyglada bardzo ladnie

Wczytywanie...

Poleć forum