1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty maxell - opinie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misiek17, Marzec 28, 2010.

1. misiek17

misiek17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Co sądzicie o płytach MAXELL DVD+R DL. Miał ktoś z nimi problemy?? Czy są warte kupienia? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Tylko Verbatim. Poszukaj na forum wątku o płytach.

4. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trochę lepsze od omegi. Kolega ma przerobionego i nie może się nachwalić emteka dawniej baws (czy jakoś tak).

5. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lepiej dołożyć i kupić verbatimy.

6. livingfear

livingfear Guest

Verbatimy najlepsze,choć mam kilka kopii na maxell'ach i tez dobrze sie sprawują.

7. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Emtek podobno niczym nie ustępuje verbom. Ale w sumie i te za grosze wiec nie ma nad czym debatować.

8. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kazda plyta ma swoje + i -. Ja nagrywam na OMEGACH i jak narazie wsio jest OK (gry instalowane na HDD). Nie kolekcjonuje gier wiec to ze za rok moga byc nie grywalne (gorszej jakosci nosnik) mi zwisa i powiewa. Wazne ze za Cake 11 daje 24 zl z wysylka :)

9. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Wałkowane milion razy, jednym działają drugim nie, (mi niestety nie ;p ) wszystko zależy od nagrywarki oraz napędu w x'ie, ja kupiłem 5 i żadna nie zadziałała, na verbach 1 na ~35 spalone dopiero

10. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, ja użyłem 3 płyt maxell - 2 nie działają. Nagrywarka Pioneer 216D, X360 5 miechów, wszystkie gry instalowane na hdd więc napęd nie wysłużony. Polecam za to płyty Emtec - 25płyt 50zł, każda nagrana gierka (prędkość 6x) działa bez problemu. Tak samo z Verbatimami, ale za to ich cena jest dwa raz większa,

11. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    ja mam nagrywane na laptopowej nagrywarce i śmigają bez problemów.

12. lilulu22

lilulu22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Augustów/Słupsk
    Maxell kupiłem ale osobiście i wypaliłem 7/10 , verbatim 10/10 , omega nie kupuje bo jakość płytki jest porównywalna do ceny , a co do emteka kupiłem na allegro 10 płytek jak zobaczyłem co mi gość przysłał to za głowe sie złapałem jeśli ma być to porównywalne do Verbatimów to albo ktośjest ślepy albo nie kupił nigdy verbatima. Lepiej kupić płytkę za 4.50zł i nie żałować to nie duży wydatek.

Wczytywanie...

Poleć forum