1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

plyty OMEGA DUAL ..czy sie nadaja do gier??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez monkey222, Listopad 18, 2008.

1. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam..sprawa jest taka ze w moim miescie na 10 sklepow komputerowych tylko jeden zaopatruje sie w verbatim dual..ale oni dopiero beda miec te plytki z atydzien bo sie skonczyly na sklepie a w hurtowni gdzie sie zaopatruja tez ich juz nie ma.....potrzebuje pilnie nagrac 5 gier...czy plyty omega dual nadaja sie czy to wyzucenie pieniedzy w bloto..prosze o odpowiedz i sugestie jakie plyty jeszcze sie nadaja do xsa zeby nie powodowaly jakiegos obciazenia dla lasera albo cos podobnego:) dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. pitimor

pitimor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Odp: plyty OMEGA DUAL ..czy sie nadaja do gier??

Mało jest gorszych płyt niż Omega... Jeżeli w ogóle się nagrają (bo czasem przy takich taniznach nagrywarka po prostu wywali błąd) to może się zdarzyć tak, że Xbox jej w ogóle nie wykryje. A jak już się włączy, to będzie straszny hałas oraz gra może się potwornie ciąć. I z tego co wiem, jeżeli będzie się ich używać na dłuższą metę, to laser będzie miał o wiele krótszą żywotność niż byś używał dobrych płyt. Osobiście bym radził poczekać ten tydzień albo zamówić w sklepie internetowym, jeśli będą mieli i sprawnie wyślą to będziesz miał za 2-3 dni lub nawet 1 jeśli pójdzie kurierem. A co do innych płyt: http://x360iso.org/index.php?topic=28.0

4. mactez

mactez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz

u mnie na nagrywarce LG 4163B przy omegach wywalało errora już na starcie ... jaki ja głupi byłem że aż pięć sztuk tego szajsu kupiłem....

5. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no to chyba jednak poczekam...na allegro nie biore bo sa drogie + wysylka wiec suma sumarum bedzie sporo do placenia..a w tym sklepie gdzie biore verbatim sa po 5 zl sztuka

Wczytywanie...

Poleć forum