1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty OMEGA ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcinkult, Czerwiec 25, 2013.

1. Marcinkult

Marcinkult Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie mogę jeszcze pisać nigdzie indziej bo nie mam 20 postów a poprzedni temat usunęli w sumie nie potrzebnie.
    OSTATNIE moje zapytania :

1) Czy warto kupić za dwie dychy stacje dysków : TSST SH-202 (podobno burnermax ją obsługuje, a ja chcę iśc po kosztach)

2) CZytałem o płytach, jedni mówią zę dobre, inni że słabe , a co powiecie mi o tych : http://tablica.pl/oferta/plyty-dvd-...wania-gier-na-xbox360-ID35nZj.html#7e95416b60

Warto ich z 15 kupic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Verbatim!

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. No jest na liście paytools, więc chyba ok, ale czemu tak tanio ??
    2. Verbatimy - na płytach nie oszczędzaj.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli obsługuje burner max i jest w dobrym stanie to kup ..
    Verbatim albo Platinum, są najlepsze. Chociaż na Omegach też nagrasz i pograsz :)

6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    verbatim cholernie drogie ale platinum polecam zawsze jak kupuje bo są najtańsze 1.5-2zł

7. Marcinkult

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    A czemu mówisz że stacja tanio ? Ogółem na całe przedsięwzięcie mam 450 zł . Konsole wyhaczyłem za 360 zł jasperek z 20 GB, padem , full kable , do tego muszę dokupić play i charge nawet najtańszy z allegro to już 25 zł czyli mamy 385, kabel VGA - 30 zł tu już mamy 415 i do tego 5 omeg/ 2 verbatimy = 10 zł czyli 425 i mam 25 na stacje dysków.. Mój wybór pada na coś taniego ale coś co nagra XGD3

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli chcesz kupic nagrywarke pod burnermax to musisz nagrywac na verbatimach bo innych plyt ten program nie ogarnie

9. Marcinkult

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    A da się zrobić tak żebym miał tanie płyty i tanią nagrywarkę? Burner max będzie mi potrzebny do gier XGD3 czyli tych z zabezpieczeniami, a do tych bez zabezpieczeń typu Gta4 czy cos nie będę potrzebował? Mogę przecież do jednych gier kupić Verbatimy a do innych Omegi, prawda?

10. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja długo używałem verbatimów, teraz kupiłem Omegi i nie widzę, żadnej różnicy. Wszystko nagrywa się bezproblemu(oczywiście bo zmienieniu softu i ustawień), gry się instalują i działają płynnie. Gry XGD2 czyli np: GTA 4 nagrasz każdą nagrywarką

11. Marcinkult

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Ok. Dzięki a podaj mi na PW jeśli łaska ten soft pod omegi bardzo bd wdzięczny. A co powiecie o zestawach P&CH za 10 zł ?? Taki najprostszy żeby tylko był, i kabel VGA znalazłem taki po 25,90 zł na allegro, na yt na monitorach gorszych niż moj , ludzie na kablach za dychę mieli fajny obraz.

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ale Ty rozroznij ihasa do ktorego mozna wgrac flash pod kazda plyte a inne nagrywarki obslugiwane burnermaxem

Wczytywanie...

Poleć forum