1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty verbatim a emtec

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szymonkrzak, Luty 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szymonkrzak

szymonkrzak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam !

Mam pytanie odnosnie plyt EMTEC, na forum nie ma tematu o plytach emteca , czy sa to dobre plyty do nagrywania gier na x-a ?

wiem , wiem ze najlepsze sa verbatimy ale u mnie w miescie ich nie ma tylko emtec-i sa , oplaca sie na nie nagrywac ? i tak planuje zgrac gre na dysk

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    z większym syfem się jeszcze nie spotkałem. nagrywałem już na różnych ale emtec to najgorsze jakie miałem. Mam nagrywarkę Pioneera, kilkadzieścia nagranych różnych płyt, ale konsola nie widzi tylko emtec

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    nie polecam tych płyt ,u mnie jest loteria raz działa raz nie

5. Mixer

Mixer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też nie polecam . Lepiej kupować Verbatimy , mieć spokój i nie tracić nerwów czy gra odpali czy nie . :)

6. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Boze. Jak to nie ma zadnego tematu? Jest pelno, ze wszystko co inne niz Verbatim (ew. TDK, ale tez nie polecam) to SYF, KIŁA I MOGIŁA!!!!!!!!!!!!!!

7. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wez jednego emteca nagraj predkoscia x2.4 i zobacz czy ci sie zainstaluje ... czasam nei ma sensu wydawac an verbatimy takiej kasy. eksperymentuj. osobiscie uzywam Maxellow i kazda gra sie normalnei zainstalowala na dysku :) jaki z tego moral ? oszczedzam ok 3zl na plycie, a przy wypalaniu wiekszej ilosci naprawde mozna zaoszczedzic. ps nie sluchaj ludzi o micie verbatimow, ze mneij nizszcza naped ... hehe, jezeli grasz z dysku nei zwazaj na to :) predzej czy pozniej naped i tak padnie

8. szymonkrzak

szymonkrzak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na emtecach nie chcialo sie nawet nagrac ...
    ale wyrwalem verbatimki 10sztuk za 50zl i na nich nagrywam , i jest wszystko ok

nie polecam emteca

9. Ringus

Ringus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dalewo
    Miałem taki sam przypadek jak kolega wyżej. Gry na Emtecach nie chciały się nawet nagrać.

10. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja tylko 1. gierkę nagrałem na Verbatimie. Resztę nagrywam na Platinumach i wszystkie mi działają (a trochę już nagrałem ^^).

11. S3Bols

S3Bols Guest

Wkurzają mnie durne komentarze VERBATIM NAJLEPSZY dla dzieci bez mózgu to może tak. Kup porządną nagrywarkę Pioneer 216/216 albo 115/116 i nagrywasz każdą płytę począwszy na OMEGA kończąc na Verbatimach i twój kloc nie ma żadnych problemów z odczytywaniem.

Ostatnio zakupiłem 20 Platinumów = 46 zł za 10 sztuk i zaoszczędziłem w stosunku do Verbatimów 41 zł. A wszystkie 20 sztuk nagrane wyśmienicie, przechodzą veryfikacje, odwarzają się tak samo i są identyczne jak verbatimy. A jak nie widać różnicy to po co przepłacać. Zaraz ktoś wyskoczy że dane skasują się same z biegiem czasu. I kolejne kłamstwo gdyż Platinum również daje dożywotnią gwarancje, a po2 mam płytke 6 letnią PLATINUM i działa do dzisiaj ;)

Więc wyjście to KUP NOWĄ NAGRYWARKĘ cena [90zł] i nagrywaj na wszystkim.

12. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    @UP:
    Myślałem tak samo dopóki nie sprawdziłem.
    Pionieer 215 zwyczajnie mi nie działa, na starym Sony nagrywają się Verbatimy, Philipsy i Platinumy. To mi wystrczy. EMTEC się nie nagrywał.

13. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum