1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płyty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majkel555, Sierpień 9, 2010.

1. majkel555

majkel555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z góry sorry,jak ktoś ma zastrzeżenia, że pisze na temat, który był już niejednokrotnie wałkowany. Tak więc przechodząc do rzeczy. Mam pytanie, czy uważacie, ze płyty maxell są dobrej jakości ? Wolę się dowiedzieć niż kupować 25 płyt w ciemno. Na moim laserze Verbatimy czy Esperanzy śmigają znakomicie, natomiast Emtec niezbyt się sprawuje. Z góry dzięki za sensowne wypowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vir84

vir84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chodzi Ci o nagrywanie płyt na IX'a to polecają VERBATIMY żaden napęd nie ma problemu z odczytaniem z ESPERANZĄ bywa różnie jeden napęd przeczyta drugi nie natomiast MAXELL nie polecam!!!

Lepiej dopłacić i mieć dobrą jakość :)

4. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Zdecydowanie nie polecam tych płyt... Gra mi się przycinała , cały czas wyskakiwał błąd ,żeby przeczyścić płytę itd.
    Same problemy. Natomiast na Verbatimach nigdy nie miałem takiej sytuacji.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    duzo zalezy od nagrywarki, ja na swojej moge nagrywac tylko verbatimy ale i tak niekiedy konsola ma problemy, a kolega z dobra nagrywarka nagrywa na roznych cudach i wszystkie dzialaja czy u niego czy u mnie

6. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum