1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nike, Luty 1, 2009.

1. nike

nike Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam zamiar kupic sobie płyty Omega i Esperanza DVD+R DL bo piszecie ze Verbtamim najlepszy a co na innej nie nagram kolega nagrywa na xbox płytami Esperanza i wszytsko ok wienc jak to jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale jak Ci teraz odpalą to za pół roku już nie , lepiej dopłacić i mieć święty spokój :)

edit : ja na verbatimkach samych nagrywam , co prawda napęd ogólnie działa głośno ale jak nagrałem 1 grę na omegę gdyż mi sie verby skonczyły to napęd chodził jak rudy 102 :)

4. nike

nike Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok to kupie verbatim płyty tylko że ja chce płyty na sztuki a nigdzie nie mogę znaleźć

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Dlaczemu na sztuki ? Będzie drożej.....ciężko ruszyć **** do mm....albo polukać na allegro? dla mnie możesz sobie kupić nawet jakieś szity za 1,30zł....

6. nike

nike Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    twoje zdanie mnie wali rowerser jak masz kase to se kur. kupuj cale ja mam 12 zl i chce 2 sztuki i poszukam i znajdę

7. jack119

jack119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nawet na Allegro pojedyncze sztuki chodzą po 7 zł...
    Na razie kup jakieś gorsze płyty, a potem uzbieraj na cake Verbatimów

8. rowerser

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jeja spokojnie człowieku....tylko mówię, że będzie to nie opłacalne...na allegro kupisz dwie sztuki po 7zł plus przesyłka...gratuluje. Kup se jakieś bullshity narazie jak nie masz kasy albo czekaj na przypływ gotówki i wtedy kup Verbatimy.

Zresztą taki temat był już wałkowany tysiąc razy na forum...więc ogarnij kuwetę...

9. stik

stik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    za 12 zł to kupi 2 sztuki Verbatim i mu jeszcze 1 zł reszty zostanie. Przynajmniej u mnie sprzedają na sztuki po 5,50 :)

10. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ja kupowalem Verbatimy to gry mi nie chodzily , prawdopodobnie z winy nagrywarki , ale duzo plyt zmarnowalem...7zl sztuka... w ostatecznosci zadzialala jedna gra nagrana na plycie za 2.20zl i to mi czasami xbox nie chce jej czytac... Najlepiej wiec poproboj ze wsyzstkimi rodzajami plyt , bo mozesz sie niemile rozczarowac kupujac drogie plyty w duzych ilosciach...

11. rowerser

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Ja wypaliłem już około 35 gierek na Verbatimach...i wszystkie śmigają.

Wczytywanie...

Poleć forum